Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 

Aktualności1

Kuchnia - trendy 2022

najmodniejsze kuchenne aranżacje w 2022 roku

Nowe akcesoria muzyczne Nokia
czwartek, 14 marca 2013 09:53

Stworzone wspólnie z firmą Monster bezprzewodowe słuchawki stereo Nokia Purity Pro, designerski głośnik Nokia JBL PowerUp będący jednocześnie stacją dokującą dla smartfona oraz bezprzewodowy głośnik JBL PlayUp, który pozwoli dzielić się ze znajomymi muzyką z telefonu są już dostępne w Polsce.


Nokia Purity Pro

 

Bezprzewodowe słuchawki stereo Nokia Purity ProBezprzewodowe słuchawki Nokia Purity Pro (BH-940) powstały w wyniku współpracy Nokia z firmą Monster. Stanowią one kontynuację serii kolorowych akcesoriów dźwiękowych mających odzwierciedlać najwyższą jakość i oryginalny design smartfonów Nokia Lumia z Windows Phone. Aby wejść w świat nieskazitelnego dźwięku wystarczy rozłożyć słuchawki, dotknąć nimi telefon i rozpocząć odtwarzanie muzyki bez konieczności podłączania kabla. Użytkownik ma także możliwość wyboru połączenie przewodowego, np. w sytuacji, gdy korzystanie z Bluetooth jest niedozwolone. Technologia Monster audio HD oraz funkcja aktywnego tłumienia hałasu (ANC) zapewnią nieskazitelny dźwięk w każdych warunkach. Dodatkowo, Nokia Purity Pro dostarczają niskie basy, a także wyraźne średnie i wysokie tony. Słuchawki są niezwykle wygodne w użyciu dzięki zintegrowanemu systemowi głośności i obsługi połączeń telefonicznych. Miękkie poduszki nauszne zapewnią wysoki komfort nawet przy kilkugodzinnej sesji muzycznej. Ponowne złożenie słuchawek spowoduje ich wyłączenie. W zestawie znajduje się pokrowiec, który ułatwia bezpieczne przechowywanie akcesorium.

Nokia Purity Pro są kompatybilne ze wszystkimi telefonami, odtwarzaczami muzycznymi i innymi urządzeniami wyposażonymi w Bluetooth Stereo. W miejscach, w których nie można używać Bluetooth, lub w sytuacji, gdy rozładuje się bateria urządzenia, użytkownik może skorzystać z kabla ze złączem 3,5 mm w standardzie UHJ będącego częścią zestawu Nokia Purity Pro. Słuchawki można kupić w kolorze czarnym, białym, żółtym i czerwonym w cenie 1199 zł. Ich wymiary to 290 x 40 x 200 mm przy wadze 180 g.

 

Nokia JBL PowerUp

 

Nokia JBL PowerUp
Użytkownicy stawiający na innowacyjne, a przy tym praktyczne rozwiązania z pewnością docenią głośnik Nokia JBL PowerUp (MD-100W). Jest to utrzymana w stylu retro stacja dokująca, która umożliwia odtwarzanie muzyki przy jednoczesnym ładowaniu  baterii telefonu w sposób bezprzewodowy. Wystarczy dotknąć głośnik telefonem z technologią NFC, aby nawiązać połączenie między urządzeniami.

 

Nokia JBL PowerUpNokia JBL PowerUp dostarcza poruszający ciało dźwięk stereo oraz energię dla wszystkich ładowanych bezprzewodowo urządzeń w standardzie Qi. Głośnik ten to także najwyższej jakości materiały oraz unikalne wzornictwo, które sprawia, że urządzenie doskonale sprawdzi się również w designerskich wnętrzach. Nokia JBL PowerUp dostępny jest w kolorze białym, czarnym i niebieskim w cenie 1199 zł. Jego wymiary to 280 x 145 x 115mm przy wadze 1,59 kg. Akcesorium jest kompatybilne ze wszystkimi telefonami, odtwarzaczami muzycznymi oraz innymi urządzeniami wspierającymi  Bluetooth lub posiadającymi złącze audio 3.5mm a także z urządzeniami z logo ”Qi” oznaczającym kompatybilność z bezprzewodowym ładowaniem oraz urządzeniami Nokia wyposażonymi w technologię NFC.

Nokia JBL PlayUp

 

Nokia JBL PlayUp
Dla wszystkich użytkowników chcących dzielić się swoją muzyką z przyjaciółmi, uatrakcyjnić rodzinne przyjęcie lub wypad za miasto stworzony został przenośny bezprzewodowy głośnik JBL PlayUp (MD-51W), dzięki któremu każdy może zabrać swoje ulubione piosenki, gdzie tylko chce. Wystarczy dotknąć głośnik telefonem z technologią NFC, aby sparować urządzenia i cieszyć się nieskazitelnie czystym dźwiękiem rozchodzącym się w promieniu 360˚. Akcesorium może odtwarzać muzykę aż przez 10 godzin przy 60% głośności, a zasięg jego działania to nawet 10 metrów. Dzięki praktycznemu futerałowi głośnik można łatwo transportować. Nokia JBL PlayUp to jednak nie tylko krystaliczny dźwięk i innowacyjne rozwiązania. Model ten to także unikalny design i wspaniałe kolory, które wzbudzą zazdrość wśród znajomych. Urządzenie dostępne jest obecnie w czterech wersjach: białej, czarnej, żółtej i niebieskiej w cenie 599 zł. Jego wymiary to 118 x 118 x 128mm przy wadze 760g. Głośnik jest kompatybilny z telefonami, odtwarzaczami muzycznymi oraz innymi urządzeniami wyposażonymi Bluetooth lub w złącze 3.5mm audio, a także z urządzeniami Nokia z technologią NFC.

Do wszystkich wymienionych wyżej produktów użytkownik może samodzielnie wgrać najnowsze oprogramowanie dostępne na stronie Nokia.com. Dodatkowo, kafel na ekranie smartfonu z Windows 8, który pojawia się podczas pierwszego parowania telefonu z akcesorium, pozwala na personalizację ustawień.

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane