Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 

Aktualności1

Kuchnia - trendy 2022

najmodniejsze kuchenne aranżacje w 2022 roku

Bezprzewodowe zestawy audio od Sony
poniedziałek, 08 kwietnia 2013 10:57

Bezprzewodowe zestawy audio CMT-BT80 i CMT-BT60 wyróżniają się smukłym wyglądem, który idzie w parze z wyraźnym, pełnym dźwiękiem - zarówno przy słuchaniu płyt CD i radia FM, jak i nagrań z własnej kolekcji cyfrowej. Nowe modele Sony pozwalają też zapomnieć o skomplikowanej procedurze parowania z wpisywaniem kodów dostępu. W celu nawiązania łączności bezprzewodowej wystarczy na chwilę przyłożyć do zestawu tablet lub smartfon z technologią NFC - a cały pokój wypełni się dźwiękiem przesyłanym przez łącze Bluetooth. Zestawy CMT-BT80 i BT60 obsługują nawet transmisję przez Bluetooth plików muzycznych o wysokiej jakości, w formatach AAC i apt-X.

 

Bezprzewodowe zestawy audio od SonyZasoby własnej biblioteki nagrań można wykorzystać na szereg sposobów. Wbudowana technologia Wi-Fi (tylko w CMT-BT80) pozwala na strumieniowe przesyłanie muzyki z komputerów i serwerów w domowej sieci bezprzewodowej, z wykorzystaniem technologii DLNA. Dostępny jest również port USB do bezpośredniego podłączania urządzeń (CMT-BT80) i ładowania akumulatora w iPadzie, telefonie iPhone lub iPodzie.

 

Bezprzewodowe zestawy audio od SonyOferowane tylko przez Sony głośniki z cieczą magnetoreologiczną - zaawansowanym materiałem opracowanym pierwotnie przez NASA na potrzeby programów kosmicznych - gwarantują pełny i szczegółowy dźwięk. Ich uzupełnienie stanowi wzmacniacz Sony S-Master, łączący dużą moc z czystością i głębią reprodukcji dźwięku z każdego źródła.

Nowe zestawy muzyczne Sony CMT-BT80 i CMT-BT60 będą dostępne w Polsce od czerwca 2013 r.

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane