Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Humlan – słuchawki, które możesz wyprać
środa, 19 lutego 2014 10:11

Hama Polska wprowadza do swojej oferty nowe słuchawki marki Urbanears. Producent tak zaprojektował model Humlan, aby w prosty i szybki sposób można było odpiąć wyściółki muszli oraz poduszkę pałąka i spokojnie je wyprać. Taka możliwość na pewno zaciekawi nastolatków, którzy w ferworze dnia codziennego nie będą musieli myśleć o poświęcaniu dodatkowego czasu na czyszczenie słuchawek ani martwić się o ewentualne uszkodzenia, np. zmoczenie głośników, które może doprowadzić do zwarcia.

 

Humlan – słuchawki, które możesz wypraćUrządzenie to cechuje skandynawski design, który charakteryzuje  prostota, minimalizm i elegancja. Ponieważ słuchawki stały się nieodłącznym elementem codziennego ubioru, producent zadbał o dostępność modelu Humlan aż w dziesięciu wersjach kolorystycznych, aby każda młoda osoba mogła wybrać najbardziej odpowiedni kolor dla siebie. Projektanci modelu Humlan przy dbałości o ergonomię i estetykę nie zapomnieli o wysokiej jakości dźwięku.

 

Humlan – słuchawki, które możesz wypraćSoczystego i klarownego dźwięku dostarczają 40 mm przetworniki o paśmie przenoszenia 20 Hz – 20 kHz i dynamice 100dB. Dodatkowo słuchawki są wyposażone w inne ciekawe rozwiązania, takie jak gniazdo Zound, dzięki któremu można słuchać muzyki we dwoje, oraz mikrofon i pilot do realizacji połączeń telefonicznych. Urbanears Humlan są zaopatrzone w złącze 3,5 mm oraz przewód 1,2 m. Cena: 189 zł

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane