Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Słuchawki Creative dla koneserów dźwięku
środa, 26 lutego 2014 09:00

Creative wprowadza na polski rynek słuchawki Creative Aurvana Platinum. To produkt adresowany dla użytkowników poszukujących bogatych doznań dźwiękowych. Wysokiej klasy przetworniki neodymowe wydobywają z siebie naturalne, detaliczne i muzykalne brzmienie. Mocny bas idealnie współgra z czystymi wokalami i krystalicznymi tonami wysokimi. Technologia redukcji szumów umożliwia ograniczenie odgłosów pochodzących z zewnątrz nawet o 90 procent.

 

 

Creative Aurvana PlatinumDużym walorem modelu Aurvana Platinum jest także ergonomia. Nauszniki wyścielono pianką dopasowującą się do kształtu małżowin, co jest gwarancją wygodnego użytkowania słuchawek nawet podczas wielogodzinnego odsłuchu. Z kolei moduły NFC oraz Bluetooth ułatwiają integrację i komunikację z zewnętrznymi źródłami dźwięku. Godne uwagi są rozwiązania Creative ShareMe oraz Creative Multipoint. Pierwsze z nich umożliwia dzielenie się muzyką z użytkownikami bezprzewodowych słuchawek wykorzystujących Creative ShareMe. Natomiast  Creative Multipoint pozwala jednocześnie połączyć dwa telefony z zestawem słuchawkowym. Dzięki temu użytkownik może łatwo i szybko wybierać ulubione utwory z jednego spośród dwóch źródeł muzyki.

Co ważne, bezprzewodowa wolność idzie w parze z wysoką jakością dźwięku. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu kodeków aptX i AAC oraz technologii FastStream. Ta ostatnia umożliwia przesyłanie dźwięku dwukierunkowo z niską latencją. Warto dodać, że zwolennicy tradycyjnych rozwiązań mogą skorzystać z płaskiego, nieplączącego się kabla.
Zestaw słuchawkowy Aurvana Platinum z powodzeniem można wykorzystać podczas rozmów telefonicznych. Wbudowany mikrofon obsługuje standard HD Voice oraz technologię ClearSpeech, która tłumi hałas i wzbogaca jakość dźwięku. Cena: 1199 zł

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane