Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
3 trendy w produktach odtwarzających dźwięk wg Sony
poniedziałek, 17 marca 2014 10:46

Wysoka jakość dźwięku, bezprzewodowe technologie przesyłu danych oraz nowoczesne wzornictwo – to trzy najważniejsze według Sony trendy w projektowaniu urządzeń odtwarzających dźwięk na najbliższą przyszłość.

 

3 trendy w produktach odtwarzających dźwięk według SonyWysoka jakość dźwięku
Pliki muzyczne, do których dostęp mają konsumenci, są coraz wyższej jakości, a producenci urządzeń odtwarzających dźwięk prześcigają się w jeszcze doskonalszych technologiach umożliwiających uzyskanie doskonałego brzmienia. Standardem staje się format High-Resolution Audio, który zmienia jakość słuchania muzyki, przenosząc wrażenia na zupełnie nowy poziom. Melomani korzystając z produktów obsługujących bezstratne formaty plików muzycznych mogą poczuć się jak w studiu nagrań lub koncercie na żywo, a także odkryć subtelne szczegóły i wyrazistość dźwięku.

 

3 trendy w produktach odtwarzających dźwięk według SonyPoprzez konstruowanie światowej klasy urządzeń, doświadczenie w studyjnym tworzeniu muzyki i filmów, oraz udoskonalającej wszystko cyfrowej precyzji produkty Sony odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających melomanów. W przypadku plików High-Resolution Audio wzmacniacz cyfrowy i wyspecjalizowane głośniki wysokotonowe odtwarzają wszystkie drobne elementy, dzięki czemu odbiorca może usłyszeć każdy dźwięk tak, jak chciał tego artysta. W przypadku mniej zaawansowanych plików MP3 zastosowane w produktach Sony oprogramowanie do przetwarzania cyfrowego podnosi jakość skompresowanej muzyki, przywracając utracone barwy.

Bezprzewodowe technologie przesyłu danych
Dzięki technologiom Wi-Fi, NFC i Bluetooth Sony odsyła w niepamięć łączność przewodową w produktach odtwarzających dźwięk. Bluetooth umożliwia bezprzewodowe przesyłanie muzyki i aby z niego skorzystać wystarczy wykonać jedynie kilka łatwych czynności na urządzeniu. Sytuacja jest jeszcze prostsza w przypadku coraz bardziej popularnej technologii NFC. Umożliwia ona przesyłanie danych (w tym również muzyki) za pomocą jednego zetknięcia dwóch produktów. Aktywuje się ją poprzez zbliżenie do siebie dwóch urządzeń wyposażonych w tę technologię. Maksymalna odległość umożliwiająca komunikację wynosi około jednego centymetra, co zapobiega dostępowi do naszych treści przez osoby do tego nieupoważnione. Z kolei bezprzewodowa łączność z Internetem za pomocą Wi-Fi pozwala na niemal nieograniczone korzystanie z zasobów muzycznych sieci. Duża biblioteka nagrań online i obsługa przez urządzenia audio Sony wielu kodeków dają nieograniczone możliwości.

 

3 trendy w produktach odtwarzających dźwięk według SonyNowoczesne wzornictwo
Aby nowe produkty wzbudzały zainteresowanie muszą być nie tylko zaawansowane technologicznie i niezawodne, ale również doskonale wyglądać. Obserwując trendy na rynku łatwo zauważyć, że największą popularnością cieszą się produkty łączące klasyczną elegancję z nowoczesnymi materiałami.

 

3 trendy w produktach odtwarzających dźwięk według SonyPrzykładami najwyższego kunsztu projektantów Sony mogą być takie produkty, jak eleganckie słuchawki MDR-1 zaprojektowane z dbałością o komfort słuchania muzyki, nowoczesna linia odtwarzacza Walkman NWZ-W274S, która umożliwia nieskrępowane ruchy podczas uprawiania sportu, czy najnowsza seria głośników bezprzewodowych SRS-X, które łączą w sobie najnowsze technologie przesyłu danych z doskonałym dźwiękiem i unikalnym wzornictwem.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane