Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Music Flow 5 oraz SoundPOP 360 - nowości od LG
piątek, 21 sierpnia 2015 09:15

Firma LG Electronics poszerza ofertę urządzeń audio prezentując, na targach IFA 2015 w Berlinie, dwa nowe głośniki Bluetooth. LG Music Flow P5 oraz SoundPop 360 zostały zaprojektowane z myślą o konsumentach, którzy oczekują zarówno wygody zapewnianej przez urządzenia przenośne, jak i bezkompromisowej jakości dźwięku.


Pomimo niewielkich rozmiarów, głośnik LG Music Flow P5 odtwarza bardzo dobrej jakości dźwięk, a dzięki opracowanej przez firmę LG funkcji Auto Music Play, może automatycznie rozpocząć odtwarzanie muzyki, gdy w jego zasięgu znajdzie się urządzenie przesyłające strumieniowo pliki muzyczne. W głośniku zastosowano akumulator wystarczający na 15 godzin ciągłej pracy, co w zupełności wystarcza, aby korzystać z niego przez cały dzień bez ładowania. Głośnik P5 oraz jego starszy brat, model P7, kontynuują politykę firmy LG mającą na celu poszerzanie asortymentu bezprzewodowych urządzeń audio aby sprostać wymaganiom użytkownikom pragnącym mobilnych i dynamicznych rozwiązań.

 

Music Flow 5 oraz SoundPOP 360 - nowości od LGProjektując głośnik SoundPop 360 firma LG chciała stworzyć produkt o bardzo dobrym brzmieniu, maksymalnej mobilności oraz pasujący do nowoczesnych pomieszczeń.
Niekonwencjonalną inspiracją dla SoundPop 360 był termiczny kubek na kawę, dzięki czemu uzyskano bryłę idealnie komponująca się do otoczenia młodych, aktywnych osób preferujących nietypowy design.

 

Music Flow 5 oraz SoundPOP 360 - nowości od LGPołączenie wysokiej jakości dźwięku oraz małej obudowy głośnika SoundPop 360 jest owocem ścisłej współpracy działów Home Entertainment i Mobile Communications firmy LG. Cylindryczny kształt głośnika pozwala na emitowanie dźwięku we wszystkich kierunkach i doskonale sprawdza się, gdy muzyki słucha większa grupa osób. Ponadto, urządzenie jest wyposażone w akumulator wystarczający na 20 godzin ciągłej pracy.

Oba urządzenia są wyposażone w nowoczesne funkcje, dostępne wyłącznie w zaawansowanym sprzęcie audio firmy LG: Multi Point, Dual Play oraz TV Sound Sync. Pierwsza z nich pozwala na jednoczesne podłączenie głośnika do kilku urządzeń Bluetooth, umożliwiające równoczesne sterowanie i wybieranie odtwarzanych utworów. Dzięki opcji Dual Play, dwa głośniki LG Bluetooth można podłączyć do jednego urządzenia mobilnego, np. w celu odtwarzania dźwięku stereofonicznego. Funkcja TV Sound Sync, dostępna w obydwu głośnikach, pozwala na podłączenie ich do telewizora z interfejsem Bluetooth, aby odtwarzać z niego dźwięk lub stworzyć system kina domowego.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane