Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 

Aktualności1

Kuchnia - trendy 2022

najmodniejsze kuchenne aranżacje w 2022 roku

Ekskluzywne słuchawki KOSS QZ/900 z dożywotnią gwarancją
piątek, 18 lutego 2011 12:00

Wysokiej jakości słuchawki nauszne KOSS QZ/900 z serii Quiet Zone trafiły do oferty Hama Polska, autoryzowanego dystrybutora tej legendarnej marki na naszym rynku.

Zestaw wyposażony został w system, który niweluje zakłócenia i odgłosy z tła. Specjalny, wbudowany moduł elektroniczny wyłapuje zewnętrzny hałas za pośrednictwem mikrofonów umieszczonych na każdej z muszli. Po wychwyceniu hałasu, system emituje fale dźwiękowe, które wygłuszają sygnały pochodzące z zewnątrz. Producent zapewnia, że dzięki temu można zdecydowanie obniżyć poziom takich rodzajów hałasu, jak: odgłosy miasta, przelatującego samolotu, kosiarki, wentylatora czy typowego biurowego rozgardiaszu. W efekcie użytkownik nie musi w każdym takim przypadku "podkręcać" dźwięku w słuchawkach.

Nowe słuchawki KOSS QZ/900 to solidna konstrukcja z bardzo miękko wyściełanym pałąkiem oraz regulowanym rozstawem muszli. Regulacja głośności znajduje się na przewodzie. Zestaw zasilany jest baterią AAA, która wystarcza na około 50 godzin działania. W zestawie znajduje się solidny futerał ze sztywnego materiału, który zapewnia właściwą ochronę słuchawek.  

Słuchawki KOSS objęte są dożywotnią gwarancją oraz możliwością naprawy nawet, jeżeli zostały kupione poza siecią partnerską Hama Polska. Cena: ok. 1099 zł

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane