Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Kolorowe Jabra Elite Active 75t
wtorek, 02 czerwca 2020 16:45

 

Elite Active 75t od Jabra to bezprzewodowe wodoodporne słuchawki douszne true wireless, stworzone z myślą o aktywnym stylu życia, które już wkrótce dostępne będą aż w 6 atrakcyjnych wariantach kolorystycznych. Kolor Mint to nowa klasyka tego lata, natomiast jeśli nie czujesz mięty, zawsze możesz sięgnąć po ognistą Siennę lub stylową opcję Navy.

 

Kolorowe Jabra Elite Active 75t Jabra Elite Active 75t, zaprezentowane na tegorocznym CES, są o 22 procent mniejsze od swojego poprzednika, czyli wyróżnianego wielokrotnie Elite Active 65t. Opracowując nowy model, marka Jabra przeanalizowała tysiące skanów uszu. Dzięki temu udało się stworzyć wkładki o optymalnym kształcie, które dopasowują się do ucha, gwarantują stabilność i wygodę.

 

Kolorowe Jabra Elite Active 75t Elite Active 75t są odporne na kurz i pot, dysponują baterią o żywotności do 28 godzin, a trwała powłoka zapewnia im optymalną przyczepność. Dopasowany kształt i rozmiar wkładki dousznej zapewniają pierwszorzędną izolację hałasu. Oznacza to, że możesz całkowicie zanurzyć się w muzyce lub rozmowach telefonicznych, a w razie potrzeby aktywować opcję HearThrough, aby wpuścić odgłosy z otoczenia. Jest to szczególnie przydatne wtedy, gdy znajdujesz się w pobliżu ruchliwej drogi czy też innych osób.

 

Kolorowe Jabra Elite Active 75tKolorowe Jabra Elite Active 75t Przy okazji Jabra informuje, że od maja 2020 r. wszystkie warianty Elite Active 75t i Elite 75t obsługują funkcje MySound (indywidualny test słuchu zapewniający lepsze wrażenia dźwiękowe) i MyControls (możliwość przypisania określonych funkcji wybranym przyciskom, dostępna w aplikacji Sound+). Użytkownik, który większość czasu spędza na słuchaniu muzyki, dzięki MyControls może na przykład zebrać wszystkie potrzebne przyciski na prawej słuchawce. Oznacza to możliwość przeniesienia przycisku z komendą Następny utwór i Poprzedni utwór z lewej do prawej słuchawki. To samo dotyczy użytkownika bardziej skoncentrowanego na połączeniach telefonicznych: za pomocą MyControls można teraz przenieść funkcję Wycisz (wł./wył.) i Sidetone do prawej słuchawki dousznej. Po zakończeniu treningu możesz zabrać ze sobą kolorowe słuchawki douszne do łazienki. Elite Active 75t posiadają stopień ochrony IP57, co oznacza że są wodoodporne.

 

Kolorowe Jabra Elite Active 75tKolorowe Jabra Elite Active 75t Jabra Elite Active 75t będą dostępne wkrótce u wybranych sprzedawców detalicznych w sugerowanej cenie detalicznej 849,99 zł. Oprócz wersji Navy, Sienna i Mint słuchawki douszne dostępne będą w kolorze Copper Black (wyłączność dla Amazon), Titanium Black (wyłączność dla BestBuy) i Grey.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane