Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 

Aktualności1

Kuchnia - trendy 2022

najmodniejsze kuchenne aranżacje w 2022 roku

Elegancka antena Thomson do odbioru telewizji cyfrowej
wtorek, 22 marca 2011 15:53

Naziemna telewizja cyfrowa już teraz stała się codziennością w wielu polskich miastach.

Zgodnie z założeniami do 2014 roku wysoką rozdzielczością obrazu i przestrzennym dźwiękiem będą mogli cieszyć się wszyscy Polacy. W tym celu wystarczy pokojowa antena DVB-T oraz telewizor wyposażony w wewnętrzny dekoder obsługujący standard MPEG-4. Niestety, typowe anteny DVB-T, choć zapewniają znakomite warunki odbioru, nie prezentują się zbyt estetycznie.

 

Z tego względu Thomson zaprojektował pokojową antenę DVB-T, która kształtem przypomina czarną, elegancką cyfrową ramkę, oczywiście bez ekranu. Produkt o nazwie ANT 1410 można postawić na podstawce obok telewizora lub powiesić na ścianie. Nadaje się do odbioru analogowego i cyfrowego sygnału naziemnego. Nowa antena Thomson pracuje zarówno w polaryzacji pionowej, jak też poziomej. Zasilana jest z tunera za pośrednictwem kabla antenowego (5V) lub dołączonego do zestawu zasilacza 230V.

Dzięki systemowi niwelowania zakłóceń antena ANT1410 może być wykorzystywana w miejscach, gdzie standardowe urządzenia tego typu mają problemy z przekazem sygnału w odpowiedniej jakości. Produkt pracuje w zakresie częstotliwości od 30 do 950 MHz, zaś wartość maksymalnego wzmocnienia wynosi 44 dB. Długość kabla łączącego produkt z telewizorem sięga 1.6 m.

Nowe urządzenie marki Thomson objęte jest 2-letnią gwarancją producenta. Dystrybutorem anteny ANT 1410 na polskim rynku jest Hama Polska. Cena: ok. 129,90 zł

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane