Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 

Aktualności1

Kuchnia - trendy 2022

najmodniejsze kuchenne aranżacje w 2022 roku

HARMAN ożywia iPada stacją dokującą JBL OnBeat™
poniedziałek, 18 kwietnia 2011 19:05

HARMAN zapowiada wprowadzenie na rynek nowej stacji dokującej z głośnikami JBL OnBeat™, która wzbogaca każde urządzenie z systemem iOS realistycznym i dynamicznym dźwiękiem.

 

Stacja dokująca JBL OnBeat jest kompatybilna z każdym iPadem, iPhonem oraz iPodem, potrafi także ładować każde z tych urządzeń. Pomysłowe uniwersalne złącze stabilnie dokuje iPada, iPoda czy iPhone’a, pozwalając użytkownikom obracać iPoda czy iPhone’a poziomo lub pionowo, aby wygodnie przeglądać zdjęcia, czy oglądać filmy.

JBL OnBeat wnosi dźwięk, z którego słynie HARMAN, do filmów, gier, rozmów przez Skype’a czy filmów z YouTube. Stacja dokująca umożliwia użytkownikom przesyłanie filmów akcji, zdjęć i nagrań rodzinnych, a także przeglądanie zawartości internetu w salonie wspólnie z rodziną i przyjaciółmi po podłączeniu kabla kompozytowego (dostępny oddzielnie), który może przesłać treści video bezpośrednio do telewizora.

Pilot IR daje użytkownikom możliwość sterowania plikami audio i video z drugiego końca pokoju, a dwa głośniki szerokopasmowe JBL Phoenix wypełnią pomieszczenie pełnym dramaturgii brzmieniem.

Minimalistyczny styl JBL OnBeat, stacji dostępnej w kolorze białym i czarnym, w naturalny sposób uzupełnia design iPada, a rewelacyjne brzmienie świetnie pasuje do pięknego wyglądu.

„Wyobraźcie sobie co czuli kinomani, kiedy po raz pierwszy na świecie usłyszeli dźwięk idący w parze z obrazem – takie odczucia mamy nadzieję dać użytkownikom produktów iPadów, iPhone’ów i innych urządzeń, dzięki stacjom dokującym typu JBL OnBeat”, powiedział David Slump, prezes HARMAN Consumer Division. “Naszym celem jest obudzić nasze zmysły na moc, z jaką dobre brzmienie i muzyka ożywiają media za pomocą najlepszych urządzeń elektronicznych dostępnych obecnie na rynku”.

Nowa stacja dokująca JBL OnBeat jest wyposażona w złącze USB do synchronizacji z iTunes i ładowania urządzeń (kabla nie ma w zestawie), a także gniazdo 3,5mm stereo mini jack, którym można podłączyć do stacji dokującej praktycznie każde urządzenie. Atrakcyjny wygląd JBL OnBeat wzbogaca wystrój każdego pomieszczenia. W zestawie są uchwyty podtrzymujące iPoda, iPhone’a oraz iPada.

JBL On Beat będzie dostępny w kolorze białym i czarnym w cenie 719 zł już w maju 2011 roku.

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane