Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 

Aktualności1

Kuchnia - trendy 2022

najmodniejsze kuchenne aranżacje w 2022 roku

Inteligentne telewizory Toshiba SL833
środa, 20 kwietnia 2011 12:04

Toshiba prezentuje nową serię telewizorów LED - SL833. Modele wyposażono w zestaw funkcji Smart- i Personal-TV takich jak osobiste ustawienia oraz dostęp do usługi Toshiba Places dającej możliwość wymiany i przechowywania treści multimedialnych w Sieci.

W skład serii SL 833 wchodzą modele z ekranami o przekątnych 81cm (32”), 94cm (37”), 107cm (42’’) i 117cm (46”), które pojawią się w europejskich sklepach w maju 2011.

 

Obraz Full HD wysokiej jakości
Telewizory serii SL833 wyposażone są w matryce LCD Full HD z krawędziowym podświetleniem diodami LED. Zastosowany układ Resolution+ pozwala na dodatkowe zwiększenie rozdzielczości oraz szczegółowości oglądanych filmów i programów telewizyjnych. Z kolei procesor wideo Active Vision’s M100 wyświetlając obraz z częstotliwością 100Hz gwarantuje uzyskanie płynnego obrazu ruchomego.  

Dostęp do Toshiba Places
Dostępny jako opcja kontroler sieci bezprzewodowej (ze złączem USB) jest zgodny ze standardem DLNA co pozwala na proste i wygodne włączenie telewizora w domową sieć komputerową. Dzięki temu użytkownik zyskuje dostęp do platformy Toshiba Places pozwalającej na strumieniowe przesyłanie obrazu, kupno i współdzielenie materiałów multimedialnych pomiędzy użytkownikami z całego świata. Dodatkowo telewizor obsługuje standard HbbTV  (Hybrid broadcast broadband TV) i ma certyfikat Windows® 7 co gwarantuje wygodną komunikację odbiornika z komputerami.

Łatwy w użytkowaniu dzięki funkcjom personalizacji
Nowatorskie rozwiązanie Personal-TV zastosowane w telewizorach serii SL833 poszerza funkcjonalność odbiornika pozwalając czterem użytkownikom przygotować własne zestawy ustawień obrazu i listy kanałów. Osobiste ustawienia dotyczą także poziomu głośności – po uruchomieniu telewizora i wybraniu profilu użytkownika głośność zostaje ustawiona na poziomie ostatnio używanym przez daną osobę.

Ceny: 32SL833 – ok. 2899 zł, 37SL833 – ok. 3249 zł, 42SL833 – ok. 3499 zł, 46SL833 – ok. 4699 zł.

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane