Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Biżuteria z masy żywicznej
środa, 24 listopada 2010 12:18

Orna Lalo - projektantka i właścicielka Lalo szukając artystycznych inspiracji trafiła na żywicę i pokochała ten materiał i jego niekończący się potencjał.

Pojawiły się pierwsze, ręcznie robione projekty. Zaczynała od lokalnego warsztatu, obecnie Lalo to międzynarodowa marka. Inspirują ją ludzie, przyjaciele, którzy zawsze służą radą, książki, muzyka, a nawet czarny kot na podwórku. To wszystko tworzy ducha Lalo. Orna z pochodzenia jest Bułgarką, i to właśnie w Bułgarii powstała jej fabryka i siedziba firmy. Sklepy Lalo są w Izraelu, Bułgarii, Stanach Zjednoczonych, Japonii, a teraz także w Polsce.

 

Orna przeistacza wszystkie przedmioty i wspomnienia w dzieła sztuki tworząc z tego pełne kolekcje. Kluczową rolę odgrywa tu kolor, jego połączenie z unikatowymi kształtami i fakturami, efekt końcowy to oryginalne i ekspresyjne formy.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane