Klienci

Aktualności2

Jak zaplanować wyjazd na narty

Jak i gdzie zaplanować wyjazd na nartyMarzy Ci się białe szaleństwo na stoku, ale jeszcze nie masz żadnych planów? eSky przygotował krótki poradnik, dokąd najlepiej wybrać się na narty oraz jak szybko i łatwo zorganizować taki wyjazd.

 
Gwiazdkowe prezenty dla niego

Gwiazdkowe prezenty dla niegoŚwięta już niedługo, zatem najwyższa pora zastanowić się, co podarujemy naszej drugiej połowie, tacie czy dziadkowi. Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Walentynkowa kolekcja biżuterii Yes - Love is Everywhere
czwartek, 17 stycznia 2013 13:15

Marka Yes na nadchodzące Walentynki przygotowała specjalną kolekcję Love is Everywhere. Znajdziemy w niej puzderka-zawieszki w kształcie serc. Ażurowe wieczko każdego z nich tworzy hasło: Love is Everywhere. Do środka możemy włożyć, w zależności od nastroju, jedno z trzech serduszek z agatu: różowe, niebieskie, zielone. Wewnątrz serduszka można także wygrawerować np. imię ukochanej osoby.

 

Kolekcja walentynkowa YesNaszyjnik z walentynkowej kolekcji YesKolekcja walentynkowa YesW kolekcji Yes Love is Everywhere (zaprojektowanej przez Magdę Dąbrowską) dostępne są zawieszki ze srebra rodowanego lub pozłacanego, do każdej dołączone są trzy serduszka z agatu w komplecie oraz, do wyboru, łańcuszek lub czerwony sznurek.

 

Naszyjnik z walentynkowej kolekcji YesNaszyjnik z walentynkowej kolekcji YesKolekcja walentynkowa Yes

 
Reklama
  • Sephora Winter Wonderland
    Sephora Winter Wonderland
  • Maseczka Oczyszczająco -Detoksykująca
    Eveline Cosmetics
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane