Klienci

Aktualności2

Wielkanocne aranżacje stołu

Wielkanocne aranżacje stołuRodzinne śniadanie wielkanocne to chwila, na którą czeka wielu z nas. Podpowiadamy, jak niewielkim kosztem sprawić, aby nasze świąteczne stoły zachwycały kolorami i dodatkami dobranymi specjalnie na tę okazję.

 
Wielkanoc na świecie

Wielkanoc na świecieŚwięta Wielkanocne to z jednej strony chwila zadumy i refleksji, a z drugiej zwiastun wiosny, na którą wszyscy czekają. Serwis eSky przygotował najciekawsze miejsca do odwiedzenia podczas świątecznego weekendu.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Walentynkowa kolekcja biżuterii Yes - Love is Everywhere
czwartek, 17 stycznia 2013 13:15

Marka Yes na nadchodzące Walentynki przygotowała specjalną kolekcję Love is Everywhere. Znajdziemy w niej puzderka-zawieszki w kształcie serc. Ażurowe wieczko każdego z nich tworzy hasło: Love is Everywhere. Do środka możemy włożyć, w zależności od nastroju, jedno z trzech serduszek z agatu: różowe, niebieskie, zielone. Wewnątrz serduszka można także wygrawerować np. imię ukochanej osoby.

 

Kolekcja walentynkowa YesNaszyjnik z walentynkowej kolekcji YesKolekcja walentynkowa YesW kolekcji Yes Love is Everywhere (zaprojektowanej przez Magdę Dąbrowską) dostępne są zawieszki ze srebra rodowanego lub pozłacanego, do każdej dołączone są trzy serduszka z agatu w komplecie oraz, do wyboru, łańcuszek lub czerwony sznurek.

 

Naszyjnik z walentynkowej kolekcji YesNaszyjnik z walentynkowej kolekcji YesKolekcja walentynkowa Yes

 
Reklama
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Maseczka Oczyszczająco -Detoksykująca
    Eveline Cosmetics
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane