Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
Katalog IKEA 2019 – domowe życie

Katalog IKEA 2019IKEA chce docenić różnorodność tego, jak żyjemy. Dlatego zaprasza do odwiedzin w siedmiu wyjątkowych domach: od niewielkiej kawalerki po dom, w którym wiele uwagi poświęca się trosce o środowisko.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Walentynkowa kolekcja biżuterii Yes - Love is Everywhere
czwartek, 17 stycznia 2013 13:15

Marka Yes na nadchodzące Walentynki przygotowała specjalną kolekcję Love is Everywhere. Znajdziemy w niej puzderka-zawieszki w kształcie serc. Ażurowe wieczko każdego z nich tworzy hasło: Love is Everywhere. Do środka możemy włożyć, w zależności od nastroju, jedno z trzech serduszek z agatu: różowe, niebieskie, zielone. Wewnątrz serduszka można także wygrawerować np. imię ukochanej osoby.

 

Kolekcja walentynkowa YesNaszyjnik z walentynkowej kolekcji YesKolekcja walentynkowa YesW kolekcji Yes Love is Everywhere (zaprojektowanej przez Magdę Dąbrowską) dostępne są zawieszki ze srebra rodowanego lub pozłacanego, do każdej dołączone są trzy serduszka z agatu w komplecie oraz, do wyboru, łańcuszek lub czerwony sznurek.

 

Naszyjnik z walentynkowej kolekcji YesNaszyjnik z walentynkowej kolekcji YesKolekcja walentynkowa Yes

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane