Klienci

Aktualności2

10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 
Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i lato

Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i latoWraz z nastaniem wiosny w perfumeriach pojawiły się nowości zapachowe idealne na tę porę roku. Przedstawiamy Wam najpiękniejsze naszym zdaniem kompozycje.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Walentynkowa kolekcja biżuterii Yes - Love is Everywhere
czwartek, 17 stycznia 2013 13:15

Marka Yes na nadchodzące Walentynki przygotowała specjalną kolekcję Love is Everywhere. Znajdziemy w niej puzderka-zawieszki w kształcie serc. Ażurowe wieczko każdego z nich tworzy hasło: Love is Everywhere. Do środka możemy włożyć, w zależności od nastroju, jedno z trzech serduszek z agatu: różowe, niebieskie, zielone. Wewnątrz serduszka można także wygrawerować np. imię ukochanej osoby.

 

Kolekcja walentynkowa YesNaszyjnik z walentynkowej kolekcji YesKolekcja walentynkowa YesW kolekcji Yes Love is Everywhere (zaprojektowanej przez Magdę Dąbrowską) dostępne są zawieszki ze srebra rodowanego lub pozłacanego, do każdej dołączone są trzy serduszka z agatu w komplecie oraz, do wyboru, łańcuszek lub czerwony sznurek.

 

Naszyjnik z walentynkowej kolekcji YesNaszyjnik z walentynkowej kolekcji YesKolekcja walentynkowa Yes

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane