Klienci

Aktualności2

Świąteczne prezenty dla niej

Świąteczne prezenty dla niejJuż wkrótce święta Bożego Narodzenia i czas obdarowywania bliskich. Jeśli nie wiecie, co kupić mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce, zobaczcie nasze propozycje!

 
Pomysły na prezent dla niego

Prezenty dla niegoNajwyższa pora, by zastanowić się, co podarujemy w Święta naszej drugiej połowie, tacie czy dziadkowi. Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Walentynkowa kolekcja biżuterii Yes - Love is Everywhere
czwartek, 17 stycznia 2013 13:15

Marka Yes na nadchodzące Walentynki przygotowała specjalną kolekcję Love is Everywhere. Znajdziemy w niej puzderka-zawieszki w kształcie serc. Ażurowe wieczko każdego z nich tworzy hasło: Love is Everywhere. Do środka możemy włożyć, w zależności od nastroju, jedno z trzech serduszek z agatu: różowe, niebieskie, zielone. Wewnątrz serduszka można także wygrawerować np. imię ukochanej osoby.

 

Kolekcja walentynkowa YesNaszyjnik z walentynkowej kolekcji YesKolekcja walentynkowa YesW kolekcji Yes Love is Everywhere (zaprojektowanej przez Magdę Dąbrowską) dostępne są zawieszki ze srebra rodowanego lub pozłacanego, do każdej dołączone są trzy serduszka z agatu w komplecie oraz, do wyboru, łańcuszek lub czerwony sznurek.

 

Naszyjnik z walentynkowej kolekcji YesNaszyjnik z walentynkowej kolekcji YesKolekcja walentynkowa Yes

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane