Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 

Aktualności1

Kuchnia - trendy 2022

najmodniejsze kuchenne aranżacje w 2022 roku

Perłowa zima w kolekcji Maramba
wtorek, 12 listopada 2013 09:50

Jesienno-zimowa kolekcja Maramba to prawdziwy romans nowoczesności i ponadczasowej klasyki. Szlachetność przeplata się w nim z obecnie królującymi trendami, a satynowy blask dodaje szyku i splendoru. Mowa o perłach, od wieków uwodzących swoim urokiem wielkich mocarzy, największych projektantów, a demokratycznie wprowadzonych na salony przez Coco Chanel, która bezceremonialnie zrzuciła je z piedestału. Zestawiła je bowiem z codziennymi garsonkami i sukienkami. Do dziś moda nie może się obejść bez obecności perłowego blasku.

 

Perłowa zima w kolekcji MarambaPerłowa zima w kolekcji MarambaProjektanci Maramba w ślad za największymi prekursorami zimowych trendów zaprojektowali na nadchodzący sezon dedykowaną perłową linię Maramba Pearls, która cechuje się dużą różnorodnością form, poczynając od perłowych naszyjników będących ,,must have” obecnego sezonu, noszonych po kilka jednocześnie i stanowiących główny element również casualowych stylizacji, po wytworne pierścienie, które będą ozdobą niejednej wieczornej kreacji. Perłowe bransoletki zestawione ze szklanymi paciorkami przemycają ekskluzywną elegancję, adoptując ją w casualowych, wygodnych stylizacjach.  Satynowo połyskujące kolczyki przywołują na myśl klimat retro, choć nie tylko, bowiem ciężkie naszyjniki, w których perły występują w towarzystwie złotych łańcuchów, wskazują na  wciąż modny od kilku sezonów trend glam-rock. Multitrendowość w perłowej kolekcji Maramba Pearls podkreślają również  rozmaite odcienie począwszy od satynowej bieli, po ecru, pudrowe róże aż do zdecydowanego i szlachetnego grafitu. Kolekcja dostępna już na w maramba.pl.

 

Perłowa zima w kolekcji MarambaPerłowa zima w kolekcji MarambaPerłowa zima w kolekcji MarambaPerłowa zima w kolekcji MarambaPerłowa zima w kolekcji MarambaPerłowa zima w kolekcji MarambaPerłowa zima w kolekcji MarambaPerłowa zima w kolekcji MarambaPerłowa zima w kolekcji MarambaPerłowa zima w kolekcji MarambaPerłowa zima w kolekcji MarambaPerłowa zima w kolekcji MarambaPerłowa zima w kolekcji MarambaPerłowa zima w kolekcji MarambaPerłowa zima w kolekcji MarambaPerłowa zima w kolekcji MarambaPerłowa zima w kolekcji MarambaPerłowa zima w kolekcji MarambaPerłowa zima w kolekcji Maramba

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane