Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
Cztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki Apart
piątek, 17 marca 2017 11:10

Z okazji jubileuszu firmy Apart powstała wyjątkowa kampania promująca markę. W plenerach Italii zrealizowano sesję z udziałem czterech niezwykłych kobiet – Małgorzaty Sochy, Kasi Sokołowskiej, Kasi Smutniak oraz Anji Rubik. Każda z ambasadorek fotografowana była w innym miejscu i regionie tego przepełnionego bogactwem inspiracji kraju. Zdjęcia do najnowszej kampanii powstały w Rzymie, Wenecji, Mediolanie i nad jeziorem Como. Każde z tych miejsc ma inny charakter i styl, podobnie jak ambasadorki – cztery silne kobiety, z których każda ma swą oryginalną osobowość i sposób na życie.

 

Cztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartKasia Smutniak w Rzymie
Dołącza do grona ambasadorek Apart. W scenerii jednego z najbardziej romantycznych miast świata pozuje Polka, która pokochała Italię, z wzajemnością. W wieku szesnastu lat wyjechała z Polski do Włoch, aby tam kontynuować karierę w świecie mody. Kasia od razu oczarowała słoneczną Italię i rozpoczęła współpracę ze znakomitymi fotografami oraz najważniejszymi magazynami modowymi. Wkrótce odkryło ją także włoskie kino. Gra od 2000 r. i za sprawą pamiętnych ról stała się cenioną aktorką, zapraszaną na najważniejsze festiwale filmowe, m.in. w 2012 r. została wybrana matką chrzestną 69 Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji i to właśnie jej przypadł zaszczyt inauguracji oraz zamknięcia tego najstarszego, jednego z najbardziej prestiżowych tego typu wydarzeń na świecie. Jej darem jest nie tylko olśniewająca uroda, ale także osobowość, która sprawia, że wywiera niezwykły wpływ na otoczenie, które poddaje się jej zniewalającemu urokowi. Ujmuje skromnością, unika rozgłosu. Piękna, utalentowana, niezwykle popularna i ceniona – Kasia Smutniak to jedna z najbardziej zachwycających gwiazd świata filmu i mody.

 

Cztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartAnja Rubik w Wenecji
Dla Apart staje przed obiektywem już kolejny raz. Profesjonalna, najbardziej rozpoznawalna i rozchwytywana polska modelka. Dla Apart zrealizowała liczne kampanie, m.in. diamentową i perłową, które zachwyciły Polki i profesjonalistów z branży. Z sukcesami od kilku lat realizuje także swoje artystyczne zainteresowania.

 

Cztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartKatarzyna Sokołowska w Mediolanie
Moda to jej żywioł. Przez długi czas pozostawała za jej kulisami, reżyserując i tworząc choreografię najważniejszych pokazów mody topowych polskich projektantów. Odkryta przez show-biznes, od razu podbiła serca widzów i redaktorów mody. Każda jej stylizacja, z wyczuciem interpretująca najgorętsze trendy, jest szeroko komentowana i komplementowana. Znawczyni i miłośniczka mody najwyższej klasy została sfotografowana w plenerach dystyngowanej urody miasta oraz okalających go urokliwych winnic.

 

Cztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartMałgorzata Socha nad jeziorem Como
Dziewczęca, a jednocześnie zmysłowa Małgorzata Socha, jedna z ulubionych aktorek polskich widzów, została sfotografowana na tle malowniczych pejzaży z Jeziorem Como oraz w zabytkowych, stojących tuż przy brzegu rezydencjach, które odbijają się w jego tafli. Odsłona sesji z aktorką w idealnych proporcjach łączy nieskażone piękno natury ze stylem glamour i odrobiną szyku vintage.

 

Cztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki ApartCztery ambasadorki i cztery sesje na 40-lecie marki Apart

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane