Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Cottagecore - wsi spokojna, wsi wesoła
niedziela, 22 sierpnia 2021 22:28

 

Cottagecore to stosunkowo młody styl, afirmujący życie poza miastem, charakteryzujący się swobodną przytulnością i nawiązaniami do natury. Narodził się on z tęsknoty za prostszym i bardziej zrównoważonym stylem bycia. Elementy charakterystyczne? Kwiecista fajansowa zastawa, drewniane meble i rustykalne detale, a wszystko to w otoczeniu urokliwej, wiejskiej natury.

 

Cottagecore - wsi spokojna, wsi wesołaW palecie barw Cottagecore znajdziemy przede wszystkim kość słoniową, brązy, beże, zakurzony róż i ciepłe szarości. Intensywniejsze przełamania kolorystyczne występują tu w odcieniach oliwkowej zielni, musztardowej żółci i rozmytego błękitu. Na tym tle pięknie prezentują się meble z naturalnego drewna, najlepiej w stylu vintage – z przetarciami, szczotkowaniami, naturalnymi śladami zużycia. Z kolei w tekstyliach królują miękkie płótna, bawełna i jedwab, często z kwiecistymi nadrukami, w kratę lub w pasy. Całości dopełniają starannie dobrane akcesoria: plecione kosze, bogato zdobiona porcelana i wszechobecne motywy roślinne i zwierzęce, odwołujące się do idyllicznego, wiejskiego życia.

 

Cottagecore - wsi spokojna, wsi wesołaCottagecore - wsi spokojna, wsi wesołaCottagecore - wsi spokojna, wsi wesołaCottagecore - wsi spokojna, wsi wesołaCottagecore - wsi spokojna, wsi wesołaCottagecore - wsi spokojna, wsi wesołaCottagecore - wsi spokojna, wsi wesołaCottagecore - wsi spokojna, wsi wesoła

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane