Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Wegańskie tenisówki Jefferson od marki NATIVE
czwartek, 06 maja 2021 22:09

 

Wyjątkowe tenisówki Jefferson marki Native to obowiązkowa propozycja w wiosenno-letniej garderobie kobiet, mężczyzn, a nawet najmłodszych. Co wyróżnia markę Native? Przede wszystkim unikalny design i ekologiczne rozwiązania. Od początku powstania firma z dumą produkuje buty całkowicie wegańskie. Dzięki wykorzystaniu autorskiej technologii Rise by BLOOM przyczynia się do redukcji ilości wody zużytej do produkcji aż o 80 litrów oraz powietrza o 50m³ na jedną wytworzoną parę! Warty uwagi jest też materiał, z jakiego są wykonane – buty powstają z przetworzonych alg morskich. Dzięki temu, że są wyławiane ze słodkowodnych jezior, marce Native udaje się osiągnąć dwa cele jednocześnie: oczyścić wody, w których zgromadziła się nadmierna ilość glonów oraz stworzyć produkt, który jest przyjazny nie tylko jego użytkownikowi, ale i całej planecie. Wszystko w zgodzie z autorską dewizą marki #LiveLightly, czyli #ŻyjLekko. Odnosi się ona nie tylko do wagi samego buta, ale także do filozofii jego powstania.

 

Wegańskie tenisówki Jefferson od marki NATIVETenisówki Jefferson to flagowy model letniej kolekcji. Są wsuwane, dzięki czemu już w kilka sekund można założyć je na nogi. Wyróżnia je także perforowana cholewka, amortyzująca podeszwa i niezwykle łatwy do czyszczenia materiał – wystarczy przetrzeć go mokrą gąbką. Ponadto, pianka EVA, z której są wykonane nie chłonie zapachów. Są wygodne i niezwykle uniwersalne – możemy założyć je na plażę, długi spacer czy spotkanie z przyjaciółmi na mieście.

 

Wegańskie tenisówki Jefferson od marki NATIVEPonieważ marka Native jest ściśle związana z dbałością o środowisko naturalne, to kolory obuwia podobnie jak ono są bardzo zróżnicowane. Tenisówki Jefferson oraz inne modele butów występują w całej feerii barw – na przykład w odcieniu lazurowej wody, słonecznego żółtego, czy orzeźwiającej limonki. Wszystko po to, aby żyło nam się kolorowo, w zgodzie z naturą oraz lekko.

 

Wegańskie tenisówki Jefferson od marki NATIVEWegańskie tenisówki Jefferson od marki NATIVEButy marki Native dostępne są na stronie głównego dystrybutora: www.mmsport.pl, oraz na www.panpablo.pl, www.galeriamarek.pl

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane