Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Drugi Starbucks we Wrocławiu
wtorek, 23 listopada 2010 20:46

23 listopada 2010 r. na Rynku została otwarta druga kawiarnia Starbucks we Wrocławiu.

Otwarcia dokonała firma AmRest Coffee Sp. z o.o., joint venture utworzone przez Starbucks Coffee International, Inc. oraz AmRest Sp. z o.o.1. Kawiarnia na wrocławskim Rynku to już ósma lokalizacja sieci w Polsce.

Nowa kawiarnia Starbucks zlokalizowana w zabytkowej kamienicy Pod Złotym Jeleniem to pierwszy dwupoziomowy lokal firmy w Polsce. Zajmuje powierzchnię około 120 m2 na parterze oraz w podziemiu i oferuje 42 miejsca siedzące. W większości są to drewniane krzesła ustawione wokół okrągłych stolików. Ponadto, w okresie letnim przed kawiarnią będzie otwierany ogródek z dodatkowymi 20-toma miejscami siedzącymi. Wystrój lokalu utrzymany jest w ciepłych, pomarańczowych i kremowych barwach. Ceglane ściany oraz piękne stylowe lampy w kolorze starego złota, wiszące nad barem oraz stolikami, nawiązują do historii starej kamienicy, zaś liczne elementy drewniane wskazują na podobieństwo kawiarni do pierwszego sklepu Starbucks Coffee, Tea and Spices otwartego na Pike Place Market w Seattle w 1971 r. Podobnie jak w większości lokalizacji Starbucks w Polsce, również w nowej kawiarni na Rynku we Wrocławiu nie zabrakło informacji na temat inicjatywy Starbucks™ Shared Planet™. Informacja ta została wydrukowana na jutowym worku takim, jak worki, w których przechowywana jest zielona kawa. Na ścianach znajdują się również liczne fotografie, przedstawiające plantacje kawy oraz plantatorów, oprawione w piękne dębowe ramy. Nowa kawiarnia Starbucks doskonale wpisuje się w otoczenie zabytkowych budynków zlokalizowanych na wrocławskim Rynku.

Kawiarnia Starbucks Rynek jest czynna w godzinach 6:30-22:00 od poniedziałku do czwartku, w godzinach 6:30-23:00 w piątki, 8:00-23:00 w soboty oraz od 8:00 do 21:00 w niedziele. Lokal zapewnia swoim gościom bezpłatny dostęp do Internetu (Wi-Fi).

Kawiarnia na wrocławskim Rynku, jak wszystkie inne kawiarnie Starbucks, zaoferuje swoim klientom wspaniałe bogactwo kaw 100% arabica pochodzących z trzech głównych regionów upraw: Ameryki Łacińskiej, Azji i Pacyfiku oraz Afryki, a także napojów kawowych przygotowywanych na bazie espresso z certyfikatem Fairtrade, takich jak Caffe Latte, Caffe Mocha czy Cappuccino. Dodatkowo, w ramach trwającej od 9 listopada 2010 r. kampanii świątecznej, w ofercie Starbucks dostępna jest również legendarna kawa Christmas Blend oraz wyśmienite kawowe napoje promocyjne: Pierniczkowa Latte, Toffee Nut Latte oraz Pralinkowa Mocha.

Oprócz przepysznych kaw, goście Starbucks mają szeroki wybór dań i przekąsek dostosowanych do potrzeb klientów w różnych porach dnia. W menu śniadaniowym, lunchowym i deserowym znajdują się dania na ciepło i na zimno, a w ramach kampanii świątecznej nasza oferta została wzbogacona o trzy dodatkowe ciasta: muffin korzenny, tort nugatowo-pomarańczowy oraz tartę orzechową. Ponadto od września w naszych kawiarniach dostępna jest nowa linia herbat liściastych Starbucks.


 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane