Klienci

Aktualności2

Nowa kampania Wrangler FW18

Nowa kampania Wrangler FW18Wrangler rozpoczyna sezon jesień-zima 2018 od kampanii i kolekcji, które w stylowy sposób łączą dzikie krajobrazy z miejskim stylem. Marka wydobywa to, co najlepsze z estetyki lat 70. i 80.

 
Katalog IKEA 2019 – domowe życie

Katalog IKEA 2019IKEA chce docenić różnorodność tego, jak żyjemy. Dlatego zaprasza do odwiedzin w siedmiu wyjątkowych domach: od niewielkiej kawalerki po dom, w którym wiele uwagi poświęca się trosce o środowisko.

 
Drugi Starbucks we Wrocławiu
wtorek, 23 listopada 2010 20:46

23 listopada 2010 r. na Rynku została otwarta druga kawiarnia Starbucks we Wrocławiu.

Otwarcia dokonała firma AmRest Coffee Sp. z o.o., joint venture utworzone przez Starbucks Coffee International, Inc. oraz AmRest Sp. z o.o.1. Kawiarnia na wrocławskim Rynku to już ósma lokalizacja sieci w Polsce.

Nowa kawiarnia Starbucks zlokalizowana w zabytkowej kamienicy Pod Złotym Jeleniem to pierwszy dwupoziomowy lokal firmy w Polsce. Zajmuje powierzchnię około 120 m2 na parterze oraz w podziemiu i oferuje 42 miejsca siedzące. W większości są to drewniane krzesła ustawione wokół okrągłych stolików. Ponadto, w okresie letnim przed kawiarnią będzie otwierany ogródek z dodatkowymi 20-toma miejscami siedzącymi. Wystrój lokalu utrzymany jest w ciepłych, pomarańczowych i kremowych barwach. Ceglane ściany oraz piękne stylowe lampy w kolorze starego złota, wiszące nad barem oraz stolikami, nawiązują do historii starej kamienicy, zaś liczne elementy drewniane wskazują na podobieństwo kawiarni do pierwszego sklepu Starbucks Coffee, Tea and Spices otwartego na Pike Place Market w Seattle w 1971 r. Podobnie jak w większości lokalizacji Starbucks w Polsce, również w nowej kawiarni na Rynku we Wrocławiu nie zabrakło informacji na temat inicjatywy Starbucks™ Shared Planet™. Informacja ta została wydrukowana na jutowym worku takim, jak worki, w których przechowywana jest zielona kawa. Na ścianach znajdują się również liczne fotografie, przedstawiające plantacje kawy oraz plantatorów, oprawione w piękne dębowe ramy. Nowa kawiarnia Starbucks doskonale wpisuje się w otoczenie zabytkowych budynków zlokalizowanych na wrocławskim Rynku.

Kawiarnia Starbucks Rynek jest czynna w godzinach 6:30-22:00 od poniedziałku do czwartku, w godzinach 6:30-23:00 w piątki, 8:00-23:00 w soboty oraz od 8:00 do 21:00 w niedziele. Lokal zapewnia swoim gościom bezpłatny dostęp do Internetu (Wi-Fi).

Kawiarnia na wrocławskim Rynku, jak wszystkie inne kawiarnie Starbucks, zaoferuje swoim klientom wspaniałe bogactwo kaw 100% arabica pochodzących z trzech głównych regionów upraw: Ameryki Łacińskiej, Azji i Pacyfiku oraz Afryki, a także napojów kawowych przygotowywanych na bazie espresso z certyfikatem Fairtrade, takich jak Caffe Latte, Caffe Mocha czy Cappuccino. Dodatkowo, w ramach trwającej od 9 listopada 2010 r. kampanii świątecznej, w ofercie Starbucks dostępna jest również legendarna kawa Christmas Blend oraz wyśmienite kawowe napoje promocyjne: Pierniczkowa Latte, Toffee Nut Latte oraz Pralinkowa Mocha.

Oprócz przepysznych kaw, goście Starbucks mają szeroki wybór dań i przekąsek dostosowanych do potrzeb klientów w różnych porach dnia. W menu śniadaniowym, lunchowym i deserowym znajdują się dania na ciepło i na zimno, a w ramach kampanii świątecznej nasza oferta została wzbogacona o trzy dodatkowe ciasta: muffin korzenny, tort nugatowo-pomarańczowy oraz tartę orzechową. Ponadto od września w naszych kawiarniach dostępna jest nowa linia herbat liściastych Starbucks.


 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane