Klienci

Aktualności2

Living coral we wnętrzach

Living coral we wnętrzachInstytut Pantone ogłosił kolor roku 2019. To Living coral - bardzo słoneczna i energetyczna interpretacja różu. Przywodzi ona na myśl beztroskie wakacje, napawając optymizmem i chęcią do życia.

 
Na podbój stoków z Wed’ze

Na podbój stoków z Wed’zeJuż wiesz, gdzie w tym roku wyjedziesz na narty? Tatry, Sudety, a może Alpy? Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz – najważniejsze, aby zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Justyna Steczkowska w kolii za 300 tys. zł
czwartek, 02 grudnia 2010 11:41

25 listopada odbyło się otwarcie pierwszego w Polsce diamentowego showroomu DIAMONDS INTERNATIONAL CORPORATION

oraz wystawy diamentów, na której prezentowane są eksponaty o wartości ponad 60 milionów złotych. Uroczystość otwarcia uświetnił występ Justyny Steczkowskiej, która wystąpiła w diamentowej kolii wartej ponad 300 tys. zł. Wyglądała zjawiskowo. Na wystawie diamentów D.I.C. zgromadzono najpiękniejszą biżuterię diamentową oraz kamienie inwestycyjne. Łączna wartość prezentowanych eksponatów to ponad 60 milionów złotych. Wśród eksponatów zobaczyć można autentyczną koronę MISS UNIVERSE 2010 o wartości ponad 300 tys. zł, wysadzaną 268 diamentami i wzbogaconymi przepięknymi ametystami, a także diamentowe jajko w stylu Fabergé, wysadzane tysiącem diamentów o ogólnej wadze 100 karatów. Wartość samych diamentów jajka przekracza 650 tys. zł. Uroczystość otwarcia showroomu D.I.C uświetnił recital Justyny Steczkowskiej, która wystąpiła w przepięknej kolii diamentowej o wartości 300 tys. zł, a stworzonej przez projektantów pracowni jubilerskiej D.I.C.

Zmysłowość i piękno diamentowych klejnotów w trakcie otwarcia podziwiali także: Hubert Urbański z żoną, Jolanta Borowiec, Agnieszka Popielewicz, Marta Kielczyk, Anna Wendzikowska, Anna Oberc, Katarzyna Krupa, Blanka Winiarska, Bogusław Kudłek, Ireneusz Bieleninik oraz Piotr Sałata.
Wystawa diamentów do 7 grudnia otwarta jest dla szerokiej publiczności. Można ją podziwiać w showroomie D.I.C przy ul. Miedzianej 3a od poniedziałku do piątku w godz. od 10:30 do 19:00, w soboty i niedziele od godz. 14:00 do 18:00. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane