Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Justyna Steczkowska w kolii za 300 tys. zł
czwartek, 02 grudnia 2010 11:41

25 listopada odbyło się otwarcie pierwszego w Polsce diamentowego showroomu DIAMONDS INTERNATIONAL CORPORATION

oraz wystawy diamentów, na której prezentowane są eksponaty o wartości ponad 60 milionów złotych. Uroczystość otwarcia uświetnił występ Justyny Steczkowskiej, która wystąpiła w diamentowej kolii wartej ponad 300 tys. zł. Wyglądała zjawiskowo. Na wystawie diamentów D.I.C. zgromadzono najpiękniejszą biżuterię diamentową oraz kamienie inwestycyjne. Łączna wartość prezentowanych eksponatów to ponad 60 milionów złotych. Wśród eksponatów zobaczyć można autentyczną koronę MISS UNIVERSE 2010 o wartości ponad 300 tys. zł, wysadzaną 268 diamentami i wzbogaconymi przepięknymi ametystami, a także diamentowe jajko w stylu Fabergé, wysadzane tysiącem diamentów o ogólnej wadze 100 karatów. Wartość samych diamentów jajka przekracza 650 tys. zł. Uroczystość otwarcia showroomu D.I.C uświetnił recital Justyny Steczkowskiej, która wystąpiła w przepięknej kolii diamentowej o wartości 300 tys. zł, a stworzonej przez projektantów pracowni jubilerskiej D.I.C.

Zmysłowość i piękno diamentowych klejnotów w trakcie otwarcia podziwiali także: Hubert Urbański z żoną, Jolanta Borowiec, Agnieszka Popielewicz, Marta Kielczyk, Anna Wendzikowska, Anna Oberc, Katarzyna Krupa, Blanka Winiarska, Bogusław Kudłek, Ireneusz Bieleninik oraz Piotr Sałata.
Wystawa diamentów do 7 grudnia otwarta jest dla szerokiej publiczności. Można ją podziwiać w showroomie D.I.C przy ul. Miedzianej 3a od poniedziałku do piątku w godz. od 10:30 do 19:00, w soboty i niedziele od godz. 14:00 do 18:00. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane