Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Kryształowe motyle
niedziela, 05 grudnia 2010 21:27

 

Wieczorem 25 listopada 2010 roku Swarovski zaprosił na premierę nadchodzącej wiosenno-letniej kolekcji 2011 pt. „Wings of Poetry”, dzięki której Warszawa mogła na chwilę poczuć ciepłą atmosferę pomimo pierwszej, mroźnej nocy. Wieczór, poprowadzony przez Małgorzatę Kożuchowską, przeniósł gości do magicznego świata wiosny i poezji.

Scenerią wiosenno-letniej kolekcji 2011 „Wings of Poetry” był rozświetlony tego wieczoru na różowo Pałac Sobańskich. Wśród zabranych gości można było zauważyć m.in. Edytę Herbuś, Justynę Steczkowską, Macieja Zienia, Marcina Tyszkę, Łukasza Jemioła i Olę Kwaśniewską. Małgorzata Kożuchowska i Ewa Sereczyńska, Dyrektor Generalny Swarovski Polska powitały gości i wprowadziły ich w klimat wieczoru rozmową o kolorach, zapachach i cieple wiosny. Następnie modelki zaprezentowały na wybiegu nową kolekcję Swarovskiego w kolorowym pokazie mody, który sprawił, że wiosna stała się niemal faktem.

swarovski1 swarovski2 swarovski3 swarovski4 swarovski5

Po pokazie, Ewa Sereczyńska, Dyrektor Generalny Swarovski Polska zaprosiła gości do prywatnej części Pałacu Sobańskich, gdzie mogli oni obejrzeć i przymierzyć wiosenno-letnią kolekcję w specjalnie udekorowanym pokoju, pełnym motyli - głównego motywu kolecji „Wings of Poetry”. Szansę przymierzenia biżuterii mieli też mężczyźni, oglądając pierwszą, męską kolekcję Swarovskiego.

Na gości czekała kolejna niespodzianka: Maciej Zakościelny i Marianna Wróbelska zaprezentowali fragmenty swojego projektu „Śpiewając jazz”. To była wyjątkowa dla gości Swarovskiego okazja do uczestniczenia w rzadkim wydarzeniu, o bardzo kameralnej atmosferze.

„To był wieczór, który sprawił, że zapomnieliśmy o listopadowej nocy za oknem” – powiedziała Ewa Sereczyńska. „Kolekcja ‘Wings of Poetry’ jest pełna światla i koloru – zobaczyliśmy dziś pierwsze przebłyski wiosny. Jestem przekonana, że nasi klienci przyjmą nową kolekcję z taką samą radością i entuzjazmem, jak samą wiosnę”, powiedziała Ewa Sereczyńska.

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane