Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 

Zobacz także

Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Lampka Sephora Collection wspiera III edycję FUN.TECH.FUTURE.
wtorek, 03 listopada 2020 10:16

 

Lampka nocna Sephora Collection w kształcie sympatycznego lemura zawitała już do perfumerii Sephora w całej Polsce i na sephora.pl. Kupując ten produkt, każdy może wraz z Sephora wspierać III już edycję wyjątkowego projektu, który pomaga młodym kobietom w trudnej sytuacji życiowej, wejść na rynek pracy. Sephora przekaże cały dochód ze sprzedaży lampek na wsparcie programu FUN.TECH.FUTURE. realizowanego przez Fundację Sukces Pisany Szminką.

 

Lampka Sephora Collection wspiera III edycję FUN.TECH.FUTURE.Dziewczęta, opuszczające pieczę zastępczą, są bardzo słabo przygotowane do wchodzenia na rynek pracy. Raport NIK 2015 oraz informacje płynące bezpośrednio od grupy objętej programem pokazują, że brakuje im podstawowej wiedzy, która mogłaby im pomóc w napisaniu CV, znalezieniu pracy lub założeniu własnej firmy. Dlatego w 2018 roku narodziła się idea programu, który to zmieni, a pierwsza edycja FUN.TECH.FUTURE. odbyła się już w 2019 roku. Dzięki dwóm dotychczasowym odsłonom programu, z pomocy skorzystało ponad 250 młodych kobiet z placówek opiekuńczo-wychowawczych, rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych w całej Polsce. W 2019 roku w perfumeriach Sephora 5 dziewcząt odbyło m.in. płatny, dwumiesięczny staż, dzięki któremu pod skrzydłami osobistych mentorek Sephora, zdobyły pierwsze doświadczenia zawodowe. Z uwagi na pandemię w bieżącym roku, niestety nie było to możliwe.

W tym roku, mimo przeszkód i trwającej pandemii, program udało się zrealizować dzięki nowym technologiom. Podczas trzydniowych warsztatów, które odbyły się on-line, dziewczęta z całej Polski dowiedziały się jak napisać CV i list motywacyjny, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, na co zwrócić uwagę podpisując umowę. Ambasadorki i ekspertki Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką opowiedziały również jak zbudować pewność siebie, jak poradzić sobie z krytyką i jak znaleźć swoje mocne strony. Natomiast ekspertki SEPHORA opowiedziały i zademonstrowały, jak należy zrobić odpowiedni makijaż do pracy czy na rozmowę kwalifikacyjną. Wprowadziły również uczestniczki w specyfikę pracy konsultantów Sephora i pracy w sektorze retail.

Druga edycja programu, która odbyła się w nowej formule, pokazała jak bardzo tego typu inicjatywy są potrzebne dla dziewcząt, które wkraczają w dorosłość. Całości warsztatów towarzyszyła niesamowita energia i zaangażowanie zarówno uczestniczek jak i ekspertów projektu. Niecierpliwie czekamy na trzecią edycję programu! -– mówi Olga Kozierowska Prezeska Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką.

FUN. TECH. FUTURE. to program edukacyjno-zawodowy z elementami job shadowingu i mentoringu, stworzony z myślą o młodych kobietach w wieku 18-20 lat, które właśnie wchodzą w dorosłość i potrzebują motywacji, konkretnej wiedzy oraz wsparcia, by zbudować kompetencje potrzebne do wejścia na rynek pracy. Wszystko po to, aby pomóc im w usamodzielnieniu się i wejściu w dorosłość.  Więcej informacji o programie FUN. TECH. FUTURE. na sukcestoja.pl/ftf.

Lampka Lemur SEPHORA COLLECTION dostępna jest we wszystkich perfumeriach Sephora oraz na www.sephora.pl od listopada do wyczerpania zapasów. Cena produktu: 49 zł

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane