Klienci

Aktualności2

Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 
Kolekcja okularów Jimmy Choo
czwartek, 21 lutego 2013 11:14

Jimmy Choo to kultowa marka luksusowych akcesoriów, dla których najlepszym wybiegiem są już nie tylko czerwone dywany Hollywood, ale także ulice najmodniejszych miast. Uwielbiane przez celebrytów i miłośników mody dodatki uzupełniające garderobę to połączenie stylu glamour z jakością kunsztu. Nie inna jest kolekcja okularów marki. W polskich salonach optycznych znajdziemy najgorętsze modele zarówno oprawek okularów korekcyjnych, jak i tych ze szkłami chroniącymi przed słońcem. Model Charlottes to jeden z najbardziej charakterystycznych dla marki Jimmy Choo. Oprawki kształtem nawiązują do kultowych modeli torebek, są kwintesencją elegancji i szyku. Belle i Jacqueline to z kolei klasyka w stylu retro, która prezentuje się doskonale zarówno w basicowej stylizacji, takiej jak zestaw dżinsów i modnego t-shirtu, jak i koktajlowych kreacji. Okulary korekcyjne to natomiast doskonale wpisujące się w najgorętszy trend ostatnich sezonów - geek style - modele o oryginalnych kolorach i opływowych kształtach.

 

Belle - okulary Jimmy ChooCharlottes - okulary Jimmy ChooJacqueline - okulary Jimmy ChooOkulary Jimmy ChooOkulary Jimmy ChooOkulary Jimmy Choo

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane