Klienci

Aktualności2

Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Kross Femi Line

Kross Femi LineRower damski to już nie tylko rower miejski z ramą „damką”. Różnice pomiędzy modelami damskimi a męskimi zacierają się. Marka Kross stworzyła linię rowerów dedykowaną wyłącznie kobietom.

 
Owoc współpracy Solano i ASP w Warszawie
wtorek, 31 lipca 2018 08:31

Co może powstać z połączenia jednej z najprężniej rozwijających się polskich marek produkujących okulary oraz kreatywności studentów ASP? Prawdziwy hit! Owoc współpracy Solano x ASP – już jest dostępny w kolekcji Solano.

 

Owoc współpracy Solano i ASP w WarszawieModel S10292 to zwycięzca konkursu zorganizowanego w 2017 roku przez Solano w Wydziale Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, którego autorką jest Marta Artyfikiewicz. Jest to zaskakująca detalem, ekstremalnie dopracowana stylistyka emanująca kobiecością, siłą i nowoczesnością. Grube, dwukolorowe oprawy wykonane z monelu połączone ze sobą w nieoczywisty sposób oraz dwukolorowe, metalowe zauszniki – obok takich okularów nie przechodzi się obojętnie.

 

Owoc współpracy Solano i ASP w WarszawiePonadczasowy kształt kociego oka i soczewki, których zewnętrzna krawędź zaprojektowana została z widocznym dystansem do oprawy sprawia, że w S10292 odnajdzie swoje piękno każda elegancka i pewna siebie kobieta. Model wyposażony jest w plastikowe końcówki zauszników w celu podniesienia komfortu użytkowania i występuje w 3 wersjach kolorystycznych. Okulary dostępne są w dobrych Salonach optycznych w całej Polsce.

 

Owoc współpracy Solano i ASP w WarszawieOwoc współpracy Solano i ASP w Warszawie

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane