Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Owoc współpracy Solano i ASP w Warszawie
wtorek, 31 lipca 2018 08:31

Co może powstać z połączenia jednej z najprężniej rozwijających się polskich marek produkujących okulary oraz kreatywności studentów ASP? Prawdziwy hit! Owoc współpracy Solano x ASP – już jest dostępny w kolekcji Solano.

 

Owoc współpracy Solano i ASP w WarszawieModel S10292 to zwycięzca konkursu zorganizowanego w 2017 roku przez Solano w Wydziale Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, którego autorką jest Marta Artyfikiewicz. Jest to zaskakująca detalem, ekstremalnie dopracowana stylistyka emanująca kobiecością, siłą i nowoczesnością. Grube, dwukolorowe oprawy wykonane z monelu połączone ze sobą w nieoczywisty sposób oraz dwukolorowe, metalowe zauszniki – obok takich okularów nie przechodzi się obojętnie.

 

Owoc współpracy Solano i ASP w WarszawiePonadczasowy kształt kociego oka i soczewki, których zewnętrzna krawędź zaprojektowana została z widocznym dystansem do oprawy sprawia, że w S10292 odnajdzie swoje piękno każda elegancka i pewna siebie kobieta. Model wyposażony jest w plastikowe końcówki zauszników w celu podniesienia komfortu użytkowania i występuje w 3 wersjach kolorystycznych. Okulary dostępne są w dobrych Salonach optycznych w całej Polsce.

 

Owoc współpracy Solano i ASP w WarszawieOwoc współpracy Solano i ASP w Warszawie

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane