Klienci

Aktualności2

Jak dbać narty

Jak dbać nartyDo rozpoczęcia sezonu zimowego zostało bardzo niewiele czasu. Właśnie teraz zbliża się odpowiedni moment, aby zadbać o swoje narty, które warto utrzymywać w jak najlepszym stanie przez cały rok.

 
Nowa kampania Wrangler FW18

Nowa kampania Wrangler FW18Wrangler rozpoczyna sezon jesień-zima 2018 od kampanii i kolekcji, które w stylowy sposób łączą dzikie krajobrazy z miejskim stylem. Marka wydobywa to, co najlepsze z estetyki lat 70. i 80.

 
Owoc współpracy Solano i ASP w Warszawie
wtorek, 31 lipca 2018 08:31

Co może powstać z połączenia jednej z najprężniej rozwijających się polskich marek produkujących okulary oraz kreatywności studentów ASP? Prawdziwy hit! Owoc współpracy Solano x ASP – już jest dostępny w kolekcji Solano.

 

Owoc współpracy Solano i ASP w WarszawieModel S10292 to zwycięzca konkursu zorganizowanego w 2017 roku przez Solano w Wydziale Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, którego autorką jest Marta Artyfikiewicz. Jest to zaskakująca detalem, ekstremalnie dopracowana stylistyka emanująca kobiecością, siłą i nowoczesnością. Grube, dwukolorowe oprawy wykonane z monelu połączone ze sobą w nieoczywisty sposób oraz dwukolorowe, metalowe zauszniki – obok takich okularów nie przechodzi się obojętnie.

 

Owoc współpracy Solano i ASP w WarszawiePonadczasowy kształt kociego oka i soczewki, których zewnętrzna krawędź zaprojektowana została z widocznym dystansem do oprawy sprawia, że w S10292 odnajdzie swoje piękno każda elegancka i pewna siebie kobieta. Model wyposażony jest w plastikowe końcówki zauszników w celu podniesienia komfortu użytkowania i występuje w 3 wersjach kolorystycznych. Okulary dostępne są w dobrych Salonach optycznych w całej Polsce.

 

Owoc współpracy Solano i ASP w WarszawieOwoc współpracy Solano i ASP w Warszawie

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane