Klienci

Aktualności2

Living coral we wnętrzach

Living coral we wnętrzachInstytut Pantone ogłosił kolor roku 2019. To Living coral - bardzo słoneczna i energetyczna interpretacja różu. Przywodzi ona na myśl beztroskie wakacje, napawając optymizmem i chęcią do życia.

 
Na podbój stoków z Wed’ze

Na podbój stoków z Wed’zeJuż wiesz, gdzie w tym roku wyjedziesz na narty? Tatry, Sudety, a może Alpy? Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz – najważniejsze, aby zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt.

 
Kieliszki Karla Lagerfelda do kupienia w Polsce
środa, 30 stycznia 2013 11:39

Już 1 lutego klubowicze Westwing Home & Living będą mogli zdobyć niepowtarzalne przedmioty z autorskiej kolekcji Karla Lagerfelda przygotowanej dla szwedzkiej marki Orrefors. Na Westwing.pl dostępne będą m.in. transparentne, mleczno-białe oraz czarne kryształowe kieliszki do wina, szampana, drinków i wody, a także wazony oraz misy.

Kieliszek do wina, Orrefors by Karl LagerfeldTrzy dekady. Właśnie tyle mija od momentu, gdy Karl Lagerfeld zaczął kierować domem mody Chanel. Słynny niemiecki projektant tym razem swój talent wykorzystał do stworzenia kolekcji naczyń stołowych. Lagerfeld bardzo starannie wybiera firmy, z którymi współpracuje. O projektowaniu dla marki Orrefors powiedział: "Największą przyjemność sprawia mi tworzenie rzeczy, które robię po raz pierwszy w życiu".

 

Kieliszek do drinków, Orrefors by Karl LagerfeldKieliszek do szampana, Orrefors by Karl LagerfeldKieliszek do wina, Orrefors by Karl LagerfeldW kolekcji Orrefors by Karl Lagerfeld każde z naczyń jest wykonywane ręcznie - mówi Monika Sobień, Head of Style Westwing Polska.  – Projekty wyglądają jak małe dzieła sztuki. Szczególnie zachwycają intensywnie czarne kieliszki. To teraz stołowe „must have” – dodaje Monika Sobień. Wytwórnia krzyształu Orrefors powstała w Smaland w Szwecji. Marka słynie z pięknych wyrobów z kryształu oraz dbałości o wyjątkowe wzornictwo. Od początku istnienia współpracowała ze sławnymi artystami i projektantami. W latach dwudziestych i trzydziestych XX wieku artyści Simon Gate oraz Edvard Hald tworzyli awangardowe jak na te czasy projekty w stylu art déco. Obecnie z marką współpracują m.in.: Efva Attling, Lena Bergström, Erika Lagerbielke, czy Ingegerd Råman. Ceny: kieliszki - od 329 zł, misa - 890 zł, wazon - 2499 zł

Krysztalowa misa, Orrefors by Karl LagerfeldKrysztalowy wazon, Orrefors by Karl Lagerfeld

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane