Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Uppleva - innowacyjne rozwiązanie Ikea do pokoju dziennego
czwartek, 14 lutego 2013 14:40

Do asortymentu wszystkich sklepów Ikea w Polsce została właśnie wprowadzona UPPLEVA – innowacyjne rozwiązanie do pokoju dziennego, łączące regały z serii BESTÅ z inteligentną telewizją i systemem dźwiękowym. UPPLEVA zapewnia idealne dopasowanie telewizora do mebli, a także estetykę i bezpieczeństwo instalacji dzięki uporządkowaniu i ukryciu kabli. Ponadto wszystkimi urządzeniami wbudowanymi w UPPLEVA można sterować przy pomocy tylko jednego pilota, co zapewnia łatwość obsługi i wyjątkową wygodę użytkowania. Łącząc piękno z funkcjonalnością, UPPLEVA gwarantuje zupełnie nowe doświadczenia w pokoju dziennym.

 

UPPLEVAUPPLEVAPokój dzienny to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. To właśnie tutaj odpoczywamy, spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi, oglądamy telewizję, pracujemy. W mniejszych mieszkaniach duży pokój często pełni również funkcję jadalni, a nawet sypialni. Przy urządzaniu pokoju dziennego Polacy cenią sobie praktyczne i estetyczne rozwiązania, którą sprawiają, że pomieszczenie jest przytulne i wygodne, a jednocześnie uporządkowane i przestronne .

 

UPPLEVAIkea uważnie obserwuje i poznaje potrzeby konsumentów w zakresie aranżacji wnętrz, m.in. prowadząc badania on-line. Jedno z ostatnich badań  pokazuje, że trzech na czterech respondentów chciałoby, żeby kable w pokoju dziennym były mniej widoczne, a połowa chciałaby ukryć różne urządzenia techniczne. Ponadto w 60% gospodarstw domowych korzysta się z trzech lub więcej pilotów.

 

UPPLEVA - fot. manualFfot. manualF

 

UPPLEVA - fot. manualFfot. manualF

 

UPPLEVA - fot. manualFfot. manualF

 

UPPLEVA jest więc odpowiedzią na potrzeby osób poszukujących inteligentnych rozwiązań w zakresie aranżacji dużego pokoju. Nowy produkt Ikea umożliwia integrację telewizji i systemu dźwiękowego z meblami, a także rozwiązuje problem plączących się kabli i dopasowania urządzeń, takich jak dekodery, odtwarzacze czy głośniki, do ogólnego wystroju wnętrza. Brak widocznych kabli nie tylko wpływa na estetykę pomieszczenia, ale również ułatwia utrzymywanie czystości oraz zwiększa bezpieczeństwo, zwłaszcza gdy w pokoju często bawią się dzieci. UPPLEVA jest łatwa w instalacji i użyciu. Aby lepiej wkomponować telewizor w otoczenie, można nałożyć na niego ramę w kolorze białym lub czarnym (telewizor o przekątnej 24’’ sprzedawany jest ze zintegrowaną ramą). Dodatkowo UPPLEVA pasuje do oferowanych przez Ikea mebli kuchennych, co pozwala na stworzenie harmonijnego stylistycznie wnętrza, zwłaszcza w mieszkaniach, w których pokój dzienny połączony jest z aneksem kuchennym.

 

Prezentacja UPPLEVA - fot. manualFPrezentacja systemu UPPLEVA, fot. manualF

 

Seria UPPLEVA obejmuje około 45 produktów, w tym wysokiej jakości telewizory LED Full HD w czterech rozmiarach, system dźwięku 2.1 w dwóch rozmiarach z bezprzewodowym głośnikiem niskotonowym (subwooferem), uchwyty, osprzęt i ramy dekoracyjne do telewizora oraz uzupełniające akcesoria elektroniczne. Każdy telewizor posiada wbudowany odtwarzacz CD/DVD/Blu-ray, a cały system jest zintegrowanyz meblami. Dodatkowo telewizory o przekątnej powyżej 24’’ to tzw. smart TV z dostępem do Internetu. Są one przystosowane do korzystania z sieciWi-Fi, a przy pomocy osobno sprzedawanego adaptera można połączyć telewizor z komputerem, smartfonem czy innymi urządzeniami w ramach sieci bezprzewodowej. Telewizory UPPLEVA posiadają klasę energetyczną A, a dzięki technologii LED zużywają nawet o 40% mniej energii niż telewizory LCD. Czujnik światła automatycznie dostosowuje jasność ekranu do warunków panujących w pokoju, co dodatkowo zapewnia mniejsze wykorzystanie energii przy zachowaniu najwyższej jakości obrazu. Wszystkie urządzenia UPPLEVA obsługiwane są za pomocą tylko jednego pilota. Artykuły elektroniczne objęte są bezpłatną 5-letnią gwarancją. Przy tworzeniu systemu UPPLEVA TV& Sound Ikea współpracowała z firmą TCL Multimedia, jednym z pięciu czołowych producentów elektroniki domowej na świecie. Sprzedaż UPPLEVA rozpoczęła się w czerwcu 2012 roku, kiedy to produkt został wprowadzony do pięciu wybranych sklepów w pięciu miastach Europy: Sztokholmie, Paryżu, Berlinie, Mediolanie i Gdańsku. W październiku UPPLEVA pojawiła się również w Danii, Norwegii, Hiszpanii i Portugalii. Od 11 lutego 2013 roku produkt można kupić we wszystkich sklepach IKEA w Polsce.

 

UPPLEVAUPPLEVAUPPLEVAUPPLEVA

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane