Klienci

Aktualności2

Living coral we wnętrzach

Living coral we wnętrzachInstytut Pantone ogłosił kolor roku 2019. To Living coral - bardzo słoneczna i energetyczna interpretacja różu. Przywodzi ona na myśl beztroskie wakacje, napawając optymizmem i chęcią do życia.

 
Na podbój stoków z Wed’ze

Na podbój stoków z Wed’zeJuż wiesz, gdzie w tym roku wyjedziesz na narty? Tatry, Sudety, a może Alpy? Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz – najważniejsze, aby zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt.

 
Antyczne kredensy i bufety All’Origine na Westwing
wtorek, 12 marca 2013 09:52

Od 10 marcana Westwing dostępne są limitowane meble vintage włoskiej marki All’Origine. Bolońska manufaktura poddaje renowacji oryginalne antyczne meble z całej Europy. W ofercie All’Origine każdy produkt jest niepowtarzalny. Na Westwing dostępne będą: kredensy, szafy, bufety oraz komody wbardzo modnym stylu shabbychic.

 

Kredens All’OrigineBufet All’OrigineUrok starych przedmiotów tkwi w naturalnych śladach użytkowania, a nie w warstwie antycznego kurzu – mówi DavideMariani, założyciel marki All’Origine. Dlatego każdy ze sprzedawanych przez firmę przedmiotów jest dokładnie czyszczony i odświeżany. Wszelkie niedoskonałości w postaci zadrapań czy rys są umyślnie zostawiane – świadczą o charakterze mebla.

 

Bufet All’OrigineKredens All’OrigineNa Westwing prezentujemy meble – głównie kredensy i bufety – które mają ponad sto lat! - mówi Monika Sobień, Head of Style Westwing Polska.To pojedyncze sztuki, prawdziwe egzemplarze vintage. Świetnie sprawdzą się w kuchni otwartej na jadalnię, a nawet w salonie.

 

Szafa All’Origine

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane