Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
Katalog IKEA 2019 – domowe życie

Katalog IKEA 2019IKEA chce docenić różnorodność tego, jak żyjemy. Dlatego zaprasza do odwiedzin w siedmiu wyjątkowych domach: od niewielkiej kawalerki po dom, w którym wiele uwagi poświęca się trosce o środowisko.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Nakrywamy do wielkanocnego stołu
piątek, 15 marca 2013 14:47

Świąteczne śniadanie oraz obiad to ważne momenty podczas obchodzenia Wielkanocy. Warto zadbać o wyjątkową oprawę rodzinnego biesiadowania zarówno pod kątem jadłospisu, jak również dekoracji. Home&you proponuje kilka ciekawych inspiracji.

 

Wielkanocny stółKiedy ostatnie przygotowania kulinarne dobiegną końca, czas pomyśleć o tym, jak przyozdobić świąteczny stół. Mając do dyspozycji kilka linii kompozycyjnych, stworzymy wymarzoną aranżację. Podstawą nakrycia stołu jest oczywiście uroczysta zastawa oraz eleganckie sztućce. Serwis powinien być utrzymany w jednolitej tonacji, najlepiej białej lub pastelowej, aby w sąsiedztwie kolorowych pisanek czy mazurków tworzył piękne kontrasty. Podobnie rzecz ma się z obrusem. Zarówno kremowy, jak i biały obrus z delikatnymi haftami na rogach niezwykle stylowo prezentuje się na stole. Tradycyjne barwy można śmiało łączyć z kolorowymi podkładkami bądź serwetkami. Większą fantazją i dekoracyjnym polotem wykażemy się, sięgając po akcesoria dekoracyjne.

 

Święta Wielkanocne są pełne radości, światła oraz słońca. Nic więc dziwnego, że na stole w aranżacji Sunny Day króluje kolor żółty i biały. Wesołe, malutkie kurczaczki, dostojna kura czy białe baranki? – Wybór należy do nas.

 

Wielkanocny stół

Z kolei kolekcja Fresh Grass niesie ze sobą orzeźwiającą energię wiosny. Szczególnie warto zwrócić uwagę na zielone świece, strojne wianki, które idealnie oprawią wielkanocną babkę, oraz świeczniki imitowane na przebiśniegi. Praktycznymi akcesoriami stołowymi są przyprawniki, solniczki i serwetniki, np. w kształcie królika pasącego się na zielonej trawie.

 

Wielkanocny stółWielkanocny stółWielkanocny stół

Dla wielbicieli pastelowych aranżacji doskonałą propozycją będzie kolekcja Sweet Pearl. Motylkowe naklejki, figurki ślicznych zajączków huśtających się beztrosko na pisankach czy różowe podkładki idealnie podkreślą zwiewność zbliżającej się wiosny.

 

Wielkanocny stółWielkanocny stół

W kolory natury przybrano kolekcję Pure Nature. W jej ramach możemy postawić na stole figurkę brązowego króliczka, ptasie gniazdko lub czerwonego koguta. Przy nakrywaniu do stołu nie sposób zapomnieć o świeżym bukiecie kwiatów – żonkili, tulipanów, frezji. Na tak przygotowanym stole mogą wreszcie znaleźć się staropolskie potrawy wielkanocne, a wśród nich główny bohater świątecznego śniadania, czyli jajko w każdym wydaniu.

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane