Klienci

Aktualności2

Jesienny makijaż według Sephora

Jesienna odsłona makijażu według SephoraW tym sezonie Sephora lansuje drapieżny look oparty na mocnym, wielowymiarowym makijażu oka. Mamy też nową odsłonę kreski na górnej powiece oraz wyraziste pierzaste brwi na pierwszym planie.

 
Jesień w home&you

Jesienne nastroje w home&youZobaczcie jesienne propozycje stylistów home&you, którzy – jakby przewidując pochmurną aurę – rekomendują aranżacje pełne rozweselającej zieleni i subtelnej koronki.

 
Święta od kuchni w home&you
środa, 27 listopada 2013 16:55

W trakcie Świąt Bożego Narodzenia kuchnia staje się sercem całego domu, a unoszące się aromaty przyrządzanych potraw są nieodłącznym elementem świątecznej atmosfery. Na tę wyjątkową okazję marka home&you przygotowała cztery kuchenne kolekcje naczyń, akcesoriów i dodatków.

Sweet Christmas, Santa’s Surprise, Magic Kitchen i Rudolph the Cook – świąteczne kolekcje home&you różnią się odmienną stylistyką i głównym motywem dekoracyjnym. W każdej z nich odnajdziemy idealnie dopasowane zestawy naczyń, kubków, kuchennych tekstyliów czy akcesoriów. Nie brakuje również uroczych dodatków wywołujących uśmiech na twarzach nie tylko najmłodszych domowników.

Sweet Christmas

 

Święta od kuchni w home&youLinia dekoracyjna Sweet Christmas to połączenie bieli i kolorowych zdobień przypominających słodkie pierniczki. Bohaterami całej serii są ciasteczkowe ludziki. W kolekcji odnajdziemy m.in. kuchenne tekstylia – ściereczki, fartuchy, rękawice czy koszyki na pieczywo, a także zestawy pojemników oraz kubki. Ciekawym, a zarazem praktycznym elementem jest np. zabawny zaparzacz do herbaty Gingery lub foremka Puppet do pieczenia słodkości o niezwykłych kształtach.

 

Santa’s Surprise

 

Święta od kuchni w home&youKolekcja, w której główną rolę gra Święty Mikołaj, utrzymana została w najbardziej tradycyjnej, świątecznej kolorystyce: czerwieni i zieleni. Patera na słodycze Happy Santa, świecznik Casilla czy pomysłowa zatyczka do wina Santa to tylko niektóre z oryginalnych propozycji. Miłą niespodzianką, zwłaszcza dla maluchów, będą zarówno naczynia i dodatki z  Mikołajem, jak i urzekającym pingwinkiem.

Magic Kitchen

 

Święta od kuchni w home&youW ofercie home&you nie zabrakło także eleganckiej i klasycznej odsłony kuchennych zestawów. Linia Magic Kitchen to śnieżnobiałe obrusy, stylowe naczynia oraz dodatki ozdobione połyskującymi gwiazdkami. Kolekcja z pewnością zachwyci miłośników szykownych i nowoczesnych wnętrz.

Rudolph the Cook

 

Święta od kuchni w home&youZ kolei dla sympatyków bardziej zabawnej stylistki stworzona została linia, której głównym bohaterem jest renifer Rudolph. W kolekcji odnajdziemy różne serie naczyń, kuchennych akcesoriów i dodatków ozdobionych motywem zwariowanego zwierzaka. Propozycje z Rudolph the Cook, jak np. zestaw Cocoaaddict, filiżanka Happy Deer czy kubek Elk będą również trafionym świątecznym upominkiem.

 

Święta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&you

 
Reklama
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
  • Follow The Sun Collection - nowa kolekcja Bobbi Brown
    Bobbi Brown
  • Maseczka Oczyszczająco -Detoksykująca
    Eveline Cosmetics
Reklama

Ostatnio komentowane