Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Zobacz także

Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Kolorowe zlewozmywaki Villeroy & Boch - zainspiruj się!
poniedziałek, 17 lutego 2014 12:05

Wystrój kuchni zależy od subtelnych wyborów, które często warunkowane są przez wspomnienia i przyjemne skojarzenia, takie jak zimowe szusowanie po stoku, zapach i gwar włoskiej kawiarni albo feeria kolorów ogrodu kwitnących róż. Odpowiada za to zasada synestezji. Jest ona zdolnością kojarzenia ze sobą wrażeń odbieranych przez różne zmysły – np. smaku z kolorem albo koloru z zapachem. Bodźce te działają jak wehikuły pamięci. To dlatego firma Villeroy & Boch oferuje zlewozmywaki w 16 wyszukanych i finezyjnie nazwanych odcieniach, m.in.: alpejską biel, mocne espresso oraz zmysłowe dekory: white pearl i la rose.

 

Kolorowe zlewozmywaki Villeroy & Boch - zainspiruj się!Paletę jasnych zlewozmywaków Villeroy & Boch najprościej podzielić na odcienie chłodne, do których zaliczyć można alpejską biel i szarotkowy, oraz ciepłe, takie jak kość słoniowa i krem. Gładkie ociekacze zlewozmywaków oraz magiczna, pozbawiona porów powierzchnia ceramicplus pomagają podważyć twierdzenie, że wszystko, co bliskie bieli, jest z gruntu niepraktyczne. Kropelki wody spływają w dół ceramiki, a wraz z nimi osad i zanieczyszczenia. Na kuchennej palecie zostają jedynie owocowe kolory: malina, limonka, cytryna, arbuz, śliwka, którymi warto rozweselać monochromatyczne wnętrze. Czerwień wniesie więcej ciepła, zieleń uspokoi, żółty podaruje trochę słońca, miętowy odświeży i doda smaku, a pomarańczowy energii i kreatywności.

 

Kolorowe zlewozmywaki Villeroy & Boch - zainspiruj się!

 

Podwójne espresso przy kuchennym blacie, latte macchiato w drodze do pracy, potem jeszcze cappuccino albo kolejne espresso – kto jada, lub raczej pija, śniadania we włoskim stylu, temu na pewno przypadną do gustu kawowe odcienie zlewozmywaków Villeroy & Boch w kilku modelach. Ciemny Solo Corner pasuje idealnie do mniejszych kuchni oraz blatów z narożnikami. Odcień espresso doskonale komponuje się z drewnem w kolorze orzecha włoskiego oraz z jasnym, polskim dębem. Natomiast jaśniejsze wersje - cappuccino i latte macchiato - zharmonizują się zarówno z rustykalną, jak i skandynawską aranżacją.

 

Kolorowe zlewozmywaki Villeroy & Boch - zainspiruj się!Piękno tkwi w szczególe – na dźwięk słów: perła i róża, zmysły przenoszą nas do krain zapachu, idealnej formy i luksusu. Trendline – trzecią z linii zlewozmywaków Villeroy & Boch – charakteryzują motywy floralne, wkomponowane w gładką powierzchnię ceramiki. Ich subtelny zarys ucieszy oko romantyka i na pewno nie zniesmaczy estety. Motywy dekoru są subtelne, dzięki czemu pasują zarówno do bogato zdobionych kuchennych wnętrz, w których mogą być kolejnym kwiatem w kompozycyjnym bukiecie, jak i do surowych aranżacji, gdzie jako jedyny element ozdobny, rozkwitną pełnym blaskiem.

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane