Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 

Zobacz także

Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Kolorowe zlewozmywaki Villeroy & Boch - zainspiruj się!
poniedziałek, 17 lutego 2014 12:05

Wystrój kuchni zależy od subtelnych wyborów, które często warunkowane są przez wspomnienia i przyjemne skojarzenia, takie jak zimowe szusowanie po stoku, zapach i gwar włoskiej kawiarni albo feeria kolorów ogrodu kwitnących róż. Odpowiada za to zasada synestezji. Jest ona zdolnością kojarzenia ze sobą wrażeń odbieranych przez różne zmysły – np. smaku z kolorem albo koloru z zapachem. Bodźce te działają jak wehikuły pamięci. To dlatego firma Villeroy & Boch oferuje zlewozmywaki w 16 wyszukanych i finezyjnie nazwanych odcieniach, m.in.: alpejską biel, mocne espresso oraz zmysłowe dekory: white pearl i la rose.

 

Kolorowe zlewozmywaki Villeroy & Boch - zainspiruj się!Paletę jasnych zlewozmywaków Villeroy & Boch najprościej podzielić na odcienie chłodne, do których zaliczyć można alpejską biel i szarotkowy, oraz ciepłe, takie jak kość słoniowa i krem. Gładkie ociekacze zlewozmywaków oraz magiczna, pozbawiona porów powierzchnia ceramicplus pomagają podważyć twierdzenie, że wszystko, co bliskie bieli, jest z gruntu niepraktyczne. Kropelki wody spływają w dół ceramiki, a wraz z nimi osad i zanieczyszczenia. Na kuchennej palecie zostają jedynie owocowe kolory: malina, limonka, cytryna, arbuz, śliwka, którymi warto rozweselać monochromatyczne wnętrze. Czerwień wniesie więcej ciepła, zieleń uspokoi, żółty podaruje trochę słońca, miętowy odświeży i doda smaku, a pomarańczowy energii i kreatywności.

 

Kolorowe zlewozmywaki Villeroy & Boch - zainspiruj się!

 

Podwójne espresso przy kuchennym blacie, latte macchiato w drodze do pracy, potem jeszcze cappuccino albo kolejne espresso – kto jada, lub raczej pija, śniadania we włoskim stylu, temu na pewno przypadną do gustu kawowe odcienie zlewozmywaków Villeroy & Boch w kilku modelach. Ciemny Solo Corner pasuje idealnie do mniejszych kuchni oraz blatów z narożnikami. Odcień espresso doskonale komponuje się z drewnem w kolorze orzecha włoskiego oraz z jasnym, polskim dębem. Natomiast jaśniejsze wersje - cappuccino i latte macchiato - zharmonizują się zarówno z rustykalną, jak i skandynawską aranżacją.

 

Kolorowe zlewozmywaki Villeroy & Boch - zainspiruj się!Piękno tkwi w szczególe – na dźwięk słów: perła i róża, zmysły przenoszą nas do krain zapachu, idealnej formy i luksusu. Trendline – trzecią z linii zlewozmywaków Villeroy & Boch – charakteryzują motywy floralne, wkomponowane w gładką powierzchnię ceramiki. Ich subtelny zarys ucieszy oko romantyka i na pewno nie zniesmaczy estety. Motywy dekoru są subtelne, dzięki czemu pasują zarówno do bogato zdobionych kuchennych wnętrz, w których mogą być kolejnym kwiatem w kompozycyjnym bukiecie, jak i do surowych aranżacji, gdzie jako jedyny element ozdobny, rozkwitną pełnym blaskiem.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane