Klienci

Aktualności2

Świąteczne prezenty dla niej

Świąteczne prezenty dla niejPrzygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów na prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia. Spójrzcie, co można kupić mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce! Artykuł aktualizowany do świąt!

 
Gwiazdkowe prezenty dla niego

Gwiazdkowe prezenty dla niegoŚwięta już niedługo, zatem najwyższa pora zastanowić się, co podarujemy naszej drugiej połowie, tacie czy dziadkowi. Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 

Zobacz także

Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Kolorowe zlewozmywaki Villeroy & Boch - zainspiruj się!
poniedziałek, 17 lutego 2014 12:05

Wystrój kuchni zależy od subtelnych wyborów, które często warunkowane są przez wspomnienia i przyjemne skojarzenia, takie jak zimowe szusowanie po stoku, zapach i gwar włoskiej kawiarni albo feeria kolorów ogrodu kwitnących róż. Odpowiada za to zasada synestezji. Jest ona zdolnością kojarzenia ze sobą wrażeń odbieranych przez różne zmysły – np. smaku z kolorem albo koloru z zapachem. Bodźce te działają jak wehikuły pamięci. To dlatego firma Villeroy & Boch oferuje zlewozmywaki w 16 wyszukanych i finezyjnie nazwanych odcieniach, m.in.: alpejską biel, mocne espresso oraz zmysłowe dekory: white pearl i la rose.

 

Kolorowe zlewozmywaki Villeroy & Boch - zainspiruj się!Paletę jasnych zlewozmywaków Villeroy & Boch najprościej podzielić na odcienie chłodne, do których zaliczyć można alpejską biel i szarotkowy, oraz ciepłe, takie jak kość słoniowa i krem. Gładkie ociekacze zlewozmywaków oraz magiczna, pozbawiona porów powierzchnia ceramicplus pomagają podważyć twierdzenie, że wszystko, co bliskie bieli, jest z gruntu niepraktyczne. Kropelki wody spływają w dół ceramiki, a wraz z nimi osad i zanieczyszczenia. Na kuchennej palecie zostają jedynie owocowe kolory: malina, limonka, cytryna, arbuz, śliwka, którymi warto rozweselać monochromatyczne wnętrze. Czerwień wniesie więcej ciepła, zieleń uspokoi, żółty podaruje trochę słońca, miętowy odświeży i doda smaku, a pomarańczowy energii i kreatywności.

 

Kolorowe zlewozmywaki Villeroy & Boch - zainspiruj się!

 

Podwójne espresso przy kuchennym blacie, latte macchiato w drodze do pracy, potem jeszcze cappuccino albo kolejne espresso – kto jada, lub raczej pija, śniadania we włoskim stylu, temu na pewno przypadną do gustu kawowe odcienie zlewozmywaków Villeroy & Boch w kilku modelach. Ciemny Solo Corner pasuje idealnie do mniejszych kuchni oraz blatów z narożnikami. Odcień espresso doskonale komponuje się z drewnem w kolorze orzecha włoskiego oraz z jasnym, polskim dębem. Natomiast jaśniejsze wersje - cappuccino i latte macchiato - zharmonizują się zarówno z rustykalną, jak i skandynawską aranżacją.

 

Kolorowe zlewozmywaki Villeroy & Boch - zainspiruj się!Piękno tkwi w szczególe – na dźwięk słów: perła i róża, zmysły przenoszą nas do krain zapachu, idealnej formy i luksusu. Trendline – trzecią z linii zlewozmywaków Villeroy & Boch – charakteryzują motywy floralne, wkomponowane w gładką powierzchnię ceramiki. Ich subtelny zarys ucieszy oko romantyka i na pewno nie zniesmaczy estety. Motywy dekoru są subtelne, dzięki czemu pasują zarówno do bogato zdobionych kuchennych wnętrz, w których mogą być kolejnym kwiatem w kompozycyjnym bukiecie, jak i do surowych aranżacji, gdzie jako jedyny element ozdobny, rozkwitną pełnym blaskiem.

 
Reklama
  • Sephora Winter Wonderland
    Sephora Winter Wonderland
  • Maseczka Oczyszczająco -Detoksykująca
    Eveline Cosmetics
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane