Klienci

Aktualności2

Świąteczne prezenty dla niej

Świąteczne prezenty dla niejPrzygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów na prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia. Spójrzcie, co można kupić mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce! Artykuł aktualizowany do świąt!

 
Gwiazdkowe prezenty dla niego

Gwiazdkowe prezenty dla niegoŚwięta już niedługo, zatem najwyższa pora zastanowić się, co podarujemy naszej drugiej połowie, tacie czy dziadkowi. Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Muuto – dla wielbicieli skandynawskiego designu
poniedziałek, 28 kwietnia 2014 09:41

Muuto w ciągu kilku lat swojej działalności zdążyło podbić międzynarodowy rynek wzornictwa i zdobyć uznanie na całym świecie. Ceniona duńska firma, której celem jest propagowanie nowego wzornictwa skandynawskiego z hasłem „newNordic”, dzisiaj posiada już ponad 1000 sklepów na 6 kontynentach. W Polsce dostępna jest m.in. w sklepie Scandinavian Living.

 

MuutoMuuto proponuje design oryginalny i nowoczesny - bardzo świeży, optymistyczny i wygodny. Nazwa marki pochodzi z języka fińskiego i oznacza zmiany, świeże spojrzenie. Właściciele marki dostrzegli potencjał nazwy i obdarzyli zaufaniem najlepiej rokujących młodych skandynawskich projektantów oraz dali im całkowitą swobodę w tworzeniu. Dziś to już najznakomitsze nazwiska i firmy z tego regionu świata. Z Muuto współpracują między innymi: Norway Says, Hari Koskinen, Form Us With Love, Louise Campbell, Ole Jensen i wielu innych. Ta lista wciąż się poszerza, także dzięki corocznemu konkursowi dla absolwentów szkół artystycznych ze Szwecji, Finlandii, Danii, Norwegii oraz Islandii, którego celem jest wyłowienie nowych talentów.

 

MuutoMuuto proponuje nam piękne w formie akcesoria do kuchni, sofy, krzesła, stoliki z rantami, systemy modułowe, drewniane lampy na biurko, wyglądające jakby były przeniesione do rzeczywistości z dziecięcych rysunków. Norway Says bawią nas lampą Mhy, łudząco podobną do Małej Mi z opowieści o Muminkach. Pil Bredal łączy tuby różnej wielkości i proponuje regał Oto100 - nietypowe rozwiązanie na przechowywanie czy też raczej eksponowanie różnych rzeczy. Mattias Stahlbom każe nam się zachwycić gołą żarówką z różnokolorowymi kablami, a Form Us With Love proponują lampę Unfold z kolorowym, wyginającym się na wszystkie strony silikonowym kloszem z gumy. Michael Geertsen z kolei pokazuje Closely Separated, jeden z najdziwniejszych wazonów świata,  złożonych w jednej formie talerzy , kubków i filiżanek w kolorze soczystej żółci czy bieli.

 

MuutoMuutoMuutoMuutoMuutoMuutoMuutoMuutoMuutoWszystkie propozycje od Muuto łączy znakomita jakość, innowacyjność oraz traktowanie przedmiotów ze szczyptą humoru. Meble, oświetlenie i akcesoria to esencja tego, co kochamy w skandynawskich projektach - prostota, bazowanie na kilku najpopularniejszych kolorach oraz naturalne materiały typu drewno, szkło czy filc.

 
Reklama
  • Sephora Winter Wonderland
    Sephora Winter Wonderland
  • Maseczka Oczyszczająco -Detoksykująca
    Eveline Cosmetics
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane