Klienci

Aktualności2

Koktajle dla aktywnych

Koktajle dla aktywnych Aby zregenerować swój organizm po wysiłku fizycznym, potrzebny jest odpowiedni posiłek. Sprawdź i wypróbuj przepisy dietetyczki Agaty Ziemnickiej na zdrowe koktajle dla aktywnych.

 
Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Kuchenni pomocnicy z home&you gotowi na Święta
czwartek, 04 grudnia 2014 11:33

Kuchnia bez wątpienia stanowi centrum świątecznych przygotowań, dlatego marka home&you zadbała o to, aby upłynęły one w wyjątkowej atmosferze. Najnowsza kolekcja zawiera aż pięć linii dodatków i kuchennych akcesoriów utrzymanych w świątecznej stylistyce.


Zaparzacz do herbaty z zabawnym łosiem, pojemnik w kształcie piernikowej chatki, patera przypominająca choinkę czy rękawica z uroczym reniferem – to tylko niektóre z kuchennych dodatków home&you ozdobionych świątecznym wzorem. Bożonarodzeniowa kolekcja akcesoriów pomocnych w kuchni składa się z pięciu serii z odmiennymi motywami dekoracyjnymi.

 

Kuchenni pomocnicy z home&you gotowi na ŚwiętaW linii Sweet Christmas główną rolę grają kolorowe pierniczki, które odnajdziemy na kuchennych tekstyliach, pojemnikach oraz kubkach. W kolekcji Santa’s Surprise króluje tradycyjna choinka oraz Święty Mikołaj – obecny na kubkach, paterach czy czajniczkach do herbaty. Mikołaja i jego pomocników – renifera Rudolfa wraz ze świątecznymi aniołami – znajdziemy również w serii Rudolph the Cook składającej się  m.in. z foremek do ciastek i pierników, kuchennych naczyń, podkładek oraz figurek. Równie zabawną serię tworzą naczynia i dodatki z linii Deer Baker. Z kolei wyjątkowo nastrojową i elegancką propozycją jest kolekcja akcesoriów Magic Kitchen, utrzymana w srebrno-białej kolorystyce z motywem przewodnim w postaci gwiazdek oraz płatków śniegu.

 

Świąteczna kolekcja home&youŚwiąteczna kolekcja home&youŚwiąteczna kolekcja home&youŚwiąteczna kolekcja home&youZa sprawą oryginalnego designu kuchenne akcesoria od home&you mają nie tylko praktyczne, ale również dekoracyjne zastosowanie. Ozdobne dodatki mogą okazać się także dobrym pomysłem na świąteczne upominki.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane