Klienci

Aktualności2

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w Ikea

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w IkeaGotowi na zabawę konwencjami z serią Delaktig? Już po raz drugi Tom Dixon przeprowadzi rewolucję w naszych domach! Tym razem IKEA wraz z brytyjskim projektantem wniesie życie do naszych sypialni.

 
Na podbój stoków z Wed’ze

Na podbój stoków z Wed’zeJuż wiesz, gdzie w tym roku wyjedziesz na narty? Tatry, Sudety, a może Alpy? Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz – najważniejsze, aby zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt.

 
Przygotuj ogród na wiosnę – przegląd mebli ogrodowych
piątek, 17 kwietnia 2015 10:53

Ogród jest zieloną częścią naszego domu, w której spędzamy dużo czasu zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim. Zażywamy w nim relaksu i kąpieli słonecznych, spożywamy posiłki, organizujemy spotkania towarzyskie i rodzinne, które trwają często do późnych godzin wieczornych. Sekretem udanego wypoczynku w ogrodzie jest jego wyposażenie.

 

Komplety mebli ogrodowych, bo to od nich zależy, jak długo będziemy przebywać na świeżym powietrzu i na ile będzie nam wygodnie, to gotowe rozwiązania do zaaranżowania przestrzeni wypoczynkowej na balkonie, tarasie, w zaciszu drzew, bądź altanie. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów syntetycznych, takich jak technorattan, meble ogrodowe są nie tylko piękne, ale również odporne na działania czynników atmosferycznych, w tym promieniowanie UV. Co więcej, meble wykonane z tego tworzywa są łatwe w utrzymaniu i wytrzymałe.

 

Przegląd mebli ogrodowych Maxliving

 

Huśtawa, wiszący fotel, a może po prostu stół i fotele? Huśtawki zdobywają nasze względy nie tylko wtedy, gdy jesteśmy dziećmi. Niezrównane poczucie wolności oraz radość, jakie zapewniają, to tylko niektóre z powodów, dla których słusznie zajmują pierwsze miejsce na liście najchętniej wybieranych mebli ogrodowych. Zarówno huśtawki wieloosobowe, jak i pojedyncze podwieszane kosze cieszą się niesłabnącą popularnością i uważane są za najlepszy sposób relaksu na świeżym powietrzu. Co jednak, gdy zapragniemy zorganizować garden party? Letnie posiłki w ogrodzie lub przyjęcia na świeżym powietrzu doskonale wpływają na samopoczucie pod warunkiem, że możemy spędzić je w wygodnych, komfortowych warunkach. Aby spełnić te marzenia, przyda się zarówno stół z krzesłami do podania obiadu, jak również mały stoliczek z fotelami, by delektować się poranną kawą. Dlatego w najnowszej kolekcji mebli Maxliving znalazły się zarówno stylowe huśtawki, podwieszane kosze, jak i kompletne zestawy mebli ogrodowych. Z ich pomocą urządzimy zarówno przytulny kącik na balkonie, wygodny taras, jak i przestronny ogród.

 

Przegląd mebli ogrodowych MaxlivingPrzegląd mebli ogrodowych MaxlivingPrzegląd mebli ogrodowych MaxlivingPrzegląd mebli ogrodowych Maxliving

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane