Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Przygotuj ogród na wiosnę – przegląd mebli ogrodowych
piątek, 17 kwietnia 2015 10:53

Ogród jest zieloną częścią naszego domu, w której spędzamy dużo czasu zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim. Zażywamy w nim relaksu i kąpieli słonecznych, spożywamy posiłki, organizujemy spotkania towarzyskie i rodzinne, które trwają często do późnych godzin wieczornych. Sekretem udanego wypoczynku w ogrodzie jest jego wyposażenie.

 

Komplety mebli ogrodowych, bo to od nich zależy, jak długo będziemy przebywać na świeżym powietrzu i na ile będzie nam wygodnie, to gotowe rozwiązania do zaaranżowania przestrzeni wypoczynkowej na balkonie, tarasie, w zaciszu drzew, bądź altanie. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów syntetycznych, takich jak technorattan, meble ogrodowe są nie tylko piękne, ale również odporne na działania czynników atmosferycznych, w tym promieniowanie UV. Co więcej, meble wykonane z tego tworzywa są łatwe w utrzymaniu i wytrzymałe.

 

Przegląd mebli ogrodowych Maxliving

 

Huśtawa, wiszący fotel, a może po prostu stół i fotele? Huśtawki zdobywają nasze względy nie tylko wtedy, gdy jesteśmy dziećmi. Niezrównane poczucie wolności oraz radość, jakie zapewniają, to tylko niektóre z powodów, dla których słusznie zajmują pierwsze miejsce na liście najchętniej wybieranych mebli ogrodowych. Zarówno huśtawki wieloosobowe, jak i pojedyncze podwieszane kosze cieszą się niesłabnącą popularnością i uważane są za najlepszy sposób relaksu na świeżym powietrzu. Co jednak, gdy zapragniemy zorganizować garden party? Letnie posiłki w ogrodzie lub przyjęcia na świeżym powietrzu doskonale wpływają na samopoczucie pod warunkiem, że możemy spędzić je w wygodnych, komfortowych warunkach. Aby spełnić te marzenia, przyda się zarówno stół z krzesłami do podania obiadu, jak również mały stoliczek z fotelami, by delektować się poranną kawą. Dlatego w najnowszej kolekcji mebli Maxliving znalazły się zarówno stylowe huśtawki, podwieszane kosze, jak i kompletne zestawy mebli ogrodowych. Z ich pomocą urządzimy zarówno przytulny kącik na balkonie, wygodny taras, jak i przestronny ogród.

 

Przegląd mebli ogrodowych MaxlivingPrzegląd mebli ogrodowych MaxlivingPrzegląd mebli ogrodowych MaxlivingPrzegląd mebli ogrodowych Maxliving

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane