Klienci

Aktualności2

Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Kross Femi Line

Kross Femi LineRower damski to już nie tylko rower miejski z ramą „damką”. Różnice pomiędzy modelami damskimi a męskimi zacierają się. Marka Kross stworzyła linię rowerów dedykowaną wyłącznie kobietom.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
à Tab – nowa marka artykułów kuchennych
poniedziałek, 18 maja 2015 09:44

Na rynku artykułów wyposażenia wnętrz pojawiła się nowa polska marka. à Tab to m.in. akcesoria i urządzenia AGD do kuchni, dodatki do jadalni oraz dekoracje i pomysłowe rozwiązania dla miłośników gotowania. 27 kwietnia ruszył sklep online, a jeszcze w maju zostaną otwarte pierwsze salony stacjonarne.

 

à Tab – nowa marka artykułów kuchennychNowa marka należy do polskiej spółki BBK, właściciela m.in. popularnej sieci z artykułami wyposażenia wnętrz home&you. W à Tab znajdziemy wszystko to, co niezbędne do urządzenia kuchni i jadalni, m.in. drobne dodatki, praktyczne akcesoria, naczynia, artykuły tekstylne, dekoracje oraz sprzęt AGD.

 

à Tab – nowa marka artykułów kuchennychW ofercie dostępne są zarówno produkty sprzedawane pod własnym brandem, jak i artykuły innych, znanych marek np. Joseph Joseph, Kenwood, Gerlach. Nowy koncept to odpowiedź na wciąż rosnące zainteresowanie tematyką związaną z kulinariami. – Dla wielu gotowanie z codziennej, rutynowej czynności stało się pasją i sposobem spędzania wolnego czasu. Przywiązujemy dużą wagę do tego, co i jak spożywamy, lubimy spędzać czas w kuchni, poszukiwać nowych przepisów na blogach i dzielić się z bliskimi radością, jaką daje gotowanie. To właśnie z myślą o tych osobach tworzyliśmy markę à Tab, dając im możliwość, aby wszystkie artykuły przydatne na co dzień, a także podczas urządzania domowych przyjęć czy kulinarnych eksperymentów, były dostępne w jednym miejscu – w jednym sklepie – mówi Magdalena Szarejko reprezentująca markę à Tab.

 

à Tab – nowa marka artykułów kuchennychPierwsze salony nowej marki powstaną już w maju – m.in. w CH Riviera w Gdyni, CH Bonarka w Krakowie oraz CH Skorosze w Warszawie. Od 27 kwietnia zakupy można zrobić w sklepie online – www.a-tab.com.pl.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane