Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Zimowa aranżacja stołu
środa, 18 stycznia 2017 09:48

Kiedy wszystko przykrywa gruba pierzyna śniegu, tęsknimy za kolorami wiosny i świergotem ptaków. Dzięki serwisowi Nordic Birds od Fyrklövern możemy nie tylko wyczarować piękną i oryginalną aranżację stołu, ale również poczuć wiosnę w środku zimy. Modraszki, rudziki, zięby i czubatki, które zdobią piękną zastawę, zamienią nasz stół w prawdziwy, ptasi gaj i jednocześnie wprowadzą do naszego domu radosny nastrój.

 

Zimowa aranżacja stołuFot. Fyrklövern

 

Serwis Nordic Birds od Fyrklövern to dzieło wszechstronnej i utalentowanej Anne Rooslien. Projektantka, która od dawna inspiruje się pięknem natury z niezwykłą dbałością o szczegóły namalowała na porcelanie 12 gatunków ptaków. Wśród nich znalazły się m.in. modraszka, kowalik, rudzik, czubatka, gil, zięba i wiele innych. Niezwykle realistycznie odtworzone ptaki oraz motywy gałązek wierzby, jarzębiny i wiśni dodają serwisowy uroku i zapewniają oryginalną oprawę każdego zaserwowanego dania.

 

Zimowa aranżacja stołuZimowa aranżacja stołuZimowa aranżacja stołuZimowa aranżacja stołuFot. Fyrklövern

Jeśli jednak zależy nam na niezwykłym efekcie, połączmy sielski serwis Nordic Birds z eleganckimi sztućcami z serwisu Diamond Fyrklövern. Nowoczesne, złote sztućce to największy trend tego roku, obok którego nasi goście z pewnością nie przejdą obojętnie. Nie zapominajmy również o dodatkach. Lniane serwety, obrus w kolorach ziemi i koniecznie, wiecznie zielony bukszpan! Przy tak udekorowanym stole, każdy posiłek będzie niezapomnianym przeżyciem.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane