Klienci

Aktualności2

Koktajle dla aktywnych

Koktajle dla aktywnych Aby zregenerować swój organizm po wysiłku fizycznym, potrzebny jest odpowiedni posiłek. Sprawdź i wypróbuj przepisy dietetyczki Agaty Ziemnickiej na zdrowe koktajle dla aktywnych.

 
Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Sprzątanie kuchni? OnlyEco!
piątek, 10 sierpnia 2018 17:56

Resztki jedzenia, tłuszcz w mikrofali i piekarniku, plamy na kuchennym blacie… To codzienność każdej z nas. Jednak sprzątanie kuchni wcale nie musi kojarzyć się z godzinami spędzonymi na czyszczeniu i szorowaniu. Wystarczy, że w zasięgu ręki posiadasz odpowiednie produkty, które zadbają nie tylko o czystość, ale i o nasze zdrowie. Bez zbędnych związków chemicznych, bez szkody dla środowiska, ekologicznie.


Jak szybko i skutecznie posprzątać kuchnię? Naturalnie…  z OnlyEco. Skorzystaj też z kilku prostych wskazówek, które ułatwią zmaganie się z kuchennym brudem:
• Jeśli naczynia myjesz w zlewie, do pomocy wykorzystaj pojemnik, który posłuży jako kosz na resztki jedzenia. O dokładność mycia oraz jego efektywność zadba PŁYN DO MYCIA NACZYŃ OnlyEco;
• Wąskie szczeliny pomiędzy szafkami wyczyść za pomocą noża owiniętego wilgotną szmatką;
• Zachowaj odpowiednią kolejność sprzątania: najpierw szafki na górze, potem ich wnętrze. Następnie blaty, płytki oraz kuchenkę umyj PŁYNEM DO MYCIA OnlyEco i ciesz się lśniącą, pachnącą kuchnią!

Bazą wszystkich produktów OnlyEco jest unikalna na skalę światową biorafinowana surfaktyna z rzepaku. Jest to substancja powierzchniowo czynna, która posiada właściwości czyszczące i antyseptyczne. Powstaje z odnawialnego surowca. Jej produkcja jest w pełni ekologiczna, a pozostałości służą jako pasza dla zwierząt. Przewagą biorafinowanej surfaktyny nad tradycyjnymi substancjami powierzchniowo czynnymi, jest przede wszystkim bezpieczeństwo dla ludzi i środowiska. Jest także idealna dla alergików. Jej estymowana biodegradowalność w środowisku wynosi po tygodniu już blisko 70%.


Ekologiczność środków czystości potwierdzają certyfikaty.

PŁYN DO MYCIA KUCHNI
99,37% składników pochodzenia naturalnego

 

OnlyEcoPrzeznaczony do czyszczenia kuchni. Można nim wyczyścić blaty, płyty kuchenne, piekarniki, płytki ceramiczne, elementy ze stali nierdzewnej i chromowanej. Jest szczególnie skuteczny w usuwaniu tłustych zabrudzeń. Biorafinowana surfaktyna z rzepaku usuwa zabrudzenia oraz działa antyseptycznie. Zawarta w płynie gliceryna nabłyszcza oraz chroni przed ponownym zabrudzeniem powierzchni. Olejek ze słodkiej pomarańczy usuwa tłuszcz i posiada właściwości antyseptyczne. Produkt wegański. Bez niepożądanych: SLS, SLES, NTA, EDTA, parabenów, PEG-ów, substancji petrochemicznych, barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych, enzymów, fosforanów, siarczanów, formaldehydu, chloru, boranów, wybielaczy optycznych i chemicznych. Biodegradowalny. Cena: ok. 20 zł/500 ml

PŁYN DO MYCIA NACZYŃ
99,75% składników pochodzenia naturalnego

 

OnlyEcoW zależności od stopnia zabrudzenia, należy wlać parę kropli płynu pod strumień wody w zlewozmywaku. Umyć naczynia i wypłukać. Produkt jest  skoncentrowany – można go stosować dodając już 4ml (1 łyżeczkę) do wody w zlewie. Wystarczy na 2.000 naczyń z jednej butelki,  250 myć. Jest również delikatny dla rąk. Gliceryna nabłyszcza, chroni powierzchnię zapobiegając jej ponownemu zabrudzeniu. Biorafinowana surfaktyna z rzepaku skutecznie usuwa zabrudzenia i działa antybakteryjnie, a olejek ze słodkiej pomarańczy usuwa tłuszcz i zapobiega rozwojowi bakterii. Produkt wegański. Bez niepożądanych: SLS, SLES, NTA, EDTA, parabenów,
PEG-ów, substancji petrochemicznych, barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych, enzymów, fosforanów, siarczanów, formaldehydu, chloru, boranów, wybielaczy optycznych i chemicznych. Biodegradowalny. Nie zostawia zacieków. Cena: ok. 22 zł/1000 ml

Płyny do mycia naczyń oraz płyny do mycia kuchni OnlyEco dostępne są w specjalistycznych sklepach z produktami naturalnymi, drogeriach oraz sklepie internetowym www.onlybioonlyeco.com.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane