Klienci

Aktualności2

Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Kross Femi Line

Kross Femi LineRower damski to już nie tylko rower miejski z ramą „damką”. Różnice pomiędzy modelami damskimi a męskimi zacierają się. Marka Kross stworzyła linię rowerów dedykowaną wyłącznie kobietom.

 
Płyny do prania i płukania Flo
wtorek, 04 września 2018 13:36

Pranie to jedno z wielu obowiązków domowych, które wykonujemy bez większego zastanowienia i często... automatycznie. Nie tylko nie wykorzystujemy na co dzień wielu pożytecznych funkcji i programów pralek, ale nieefektywnie i bez umiaru stosujemy detergenty, kierując się opinią, iż czym więcej, tym lepiej. Nic bardziej mylnego, nowoczesne, wysoce wydajne produkty pomagają nam skutecznie i oszczędnie radzić sobie z domowymi obowiązkami.

 

Płyny do prania i płukania FloFLO to marka łącząca w sobie nowoczesność, troskę o czystość w domu i ochronę środowiska. To uniwersalne produkty tworzone przy użyciu naturalnych olejków oraz ekstraktów z owoców  i kwiatów. W  produkcji wykorzystywane są łatwo biodegradowalne, skuteczne związki powierzchniowo czynne. Produkty marki FLO są delikatne dla skóry rąk oraz zawierają konserwanty o niskim potencjale alergizującym, nie zawierają fosforanów ani parabenów. Skuteczność i wyjątkowa wydajność formuł produktów FLO gwarantowana jest niemieckim systemem produkcji i jakości.

 

Płyny do prania i płukania FloPłyny do prania
Delikatne dla tkanin, skuteczne w działaniu płyny do prania tkanin. Specjalna technologia ochrony koloru sprawia, że ciemne i kolorowe ubrania dłużej zachowują intensywny blask i nie blakną. Zawierają ekstrakty z bawełny. Tkaniny są miękkie w dotyku, a cytrusowo-kwiatowy zapach pozostawia przyjemny efekt świeżości. Niezwykle wydajne, skuteczne już w niskich temperaturach, odpowiednie do prania ręcznego oraz w pralkach automatycznych. Cena: 7,99 zł/1l

Wśród płynów do prania odnajdziemy: do prania tkanin delikatnych FLO Delicate, do prania tkanin kolorowych FLO Color oraz do prania tkanin czarnych FLO Pure.  

Porada: Pędzle do makijażu skutecznie umyjesz w roztworze wody z odrobiną płynu do prania. Po dokładnym umyciu pędzelki pozostaw do osuszenia na papierowym ręczniku.

 

Płyny do prania i płukania FloPłyny do płukania
Płyny do płukania tkanin FLO głęboko wnikają w strukturę materiału na długo pozostawiając w nim przyjemny, delikatny zapach z nutami owoców i kwiatów. Zawierają składniki ułatwiające prasowanie Easy Iron oraz skutecznie zapobiega elektryzowaniu się tkanin. Dają długotrwałe uczucie miękkości i świeżości. Cena: 5,49 zł/1 l

Wśród płynów do płukania znajdziemy: Pure Provence, Pure Breeze, Pure Nature oraz Pure Oriental.

Porada: Ulubiony zapach płynu do płukania możesz zatrzymać przygotowując domowy odświeżacz powietrza. Wymieszaj sodę oczyszczoną z kilkoma kroplami płynu do płukania i umieść taką mieszankę w słoiku. Wierzch słoiczka przykryj elikatną tkaniną. Soda oczyszczona będzie pochłaniała nieprzyjemne zapachy z mieszkania, a zapach płynu napełni je przyjemną wonią.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane