Klienci

Aktualności2

Koktajle dla aktywnych

Koktajle dla aktywnych Aby zregenerować swój organizm po wysiłku fizycznym, potrzebny jest odpowiedni posiłek. Sprawdź i wypróbuj przepisy dietetyczki Agaty Ziemnickiej na zdrowe koktajle dla aktywnych.

 
Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Nowości od Jana Niezbędnego
czwartek, 04 kwietnia 2019 12:05

Ściereczki nasączane to zdecydowanie jeden z najlepszych pomocników do sprzątania, który pojawił się na sklepowych półkach na przestrzeni ostatnich lat. Do kuchni, łazienki, podłogi, luster – są skuteczne i zawsze pod ręką. Jan Niezbędny w trosce o nasze wygodne życie rozszerzył swoją ofertę o kolejne produkty.

 

Nowości od Jana NiezbędnegoNiezależnie od tego, czy należysz do osób noszących okulary korekcyjne bądź popularne „zerówki”, czy też nie,  z pewnością na co dzień borykasz się z problemem nieestetycznych smug – na okularach przeciwsłonecznych, na ekranie smartfona, tabletu czy laptopa. Na pewno nie raz zdarzyło ci się sięgnąć po chusteczkę, ręcznik papierowy albo po prostu skorzystać z rękawa własnego swetra, aby pozbyć się uporczywych zanieczyszczeń. A to duży błąd. Czyszcząc w ten sposób, narażasz soczewki okularów oraz ekrany na zarysowania, a efekt i tak pozostaje daleki od krystalicznej czystości.

Jan Niezbędny umieścił w swojej ofercie również ściereczki nasączane do okularów i ekranów. Opakowanie zawiera 30 sztuk pojedynczo zapakowanych ściereczek, dzięki czemu zawsze możesz mieć jedną przy sobie – w portfelu, kieszeni czy torebce. Ściereczki są bardzo delikatne, dlatego też nie pozostawiają smug ani nawet najmniejszych zarysowań.

Ściereczki sprawdzą się przy czyszczeniu okularów, ale również przy przecieraniu ekranów podręcznych urządzeń, takich tak smartfon, tablet czy laptop. Powinniśmy dbać o ich czystość nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim z uwagi na namnażające się na nich bakterie. Jak wynika z badań, ilość zarazków na smartfonie jest porównywalna do tej, która znajduje się na klamce w toalecie miejskiej. Brzmi strasznie, jednak to prawda. Dlatego dbaj o to, aby otaczające cię przedmioty były na bieżąco czyszczone.

Stare, jednak nadal aktualne przysłowie. Nasz wygląd bardzo mocno wpływa na to, jak odbierają nas inni. Jednym z elementów podlegających ocenie jest nasza garderoba, a konkretniej buty. Na pewno nie raz zdarzyło ci się wejść w błoto czy kałużę przed ważnym spotkaniem. Sucha chusteczka jedynie rozmazuje brud, a więc co robić? W ofercie Jana Niezbędnego znajdziemy ściereczki nasączane do obuwia oraz galanterii skórzanej. Podobnie jak w przypadku ściereczek do okularów i ekranów są pakowane pojedynczo, dzięki czemu nie wysychają i nie ma konieczności noszenia przy sobie całego pudełka.

Ściereczki zawierają naturalny wosk pszczeli, co sprawia, że nie tylko czyszczą, ale po przetarciu pozostawiają również połysk, bez konieczności polerowania. Dodatkowo, działają antystatycznie oraz chronią obuwie przed szkodliwym działaniem wody. Jeżeli martwisz się o tłusty film, który mogą zostawić na dłoniach, to zupełnie niepotrzebnie. Nie dość, że nie pozostawiają na dłoniach poczucia lepkości, to jeszcze mają przyjemny, delikatny zapach.

Ceny:
Jan Niezbędny, ściereczki nasączane do obuwia i galanterii skórzanej, 16 szt. - ok. 5,50 zł
Jan Niezbędny, ściereczki nasączane do okularów i ekranów, 30 szt. + 2 gratis - ok. 5,50 zł

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane