Klienci

Aktualności2

Sekcja Kids na WestwingNow

Sekcja Kids na WestwingNow Od 26 października na WestwingNow.pl działa nowa sekcja z produktami dla dzieci i niemowląt, takich marek jak: Bloomingville MINI, Oyoy, Really Nice Things/Little Nice Things, Roommate, Sebra, Meri Meri.

 
Jesienne nowości IKEA

Jesienne nowości IKEA Jesienią i zimą, gdy pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, zadbajmy o przytulność naszych wnętrz. W tym sezonie IKEA dużo miejsca poświęca domowym tekstyliom, również dla dzieciom.

 
Persil Discs - czterokomorowe kapsułki do prania
czwartek, 29 sierpnia 2019 08:19

 

Persil Discs to pierwsze na rynku kapsułki do prania z 4 komorami o 4 połączonych właściwościach: usuwanie plam, blask, długotrwała świeżość i delikatność dla tkanin. Dzięki wysoce zaawansowanej opatentowanej technologii Persil Discs gwarantują najlepsze rezultaty prania.

 

Persil Discs W kontakcie z wodą żele w komorach Persil Discs rozpuszczają się błyskawicznie, uwalniając pełną moc podczas procesu prania. Ale co najważniejsze, innowacja Persil zapobiega użyciu zbyt dużej ilości środka do prania i oszczędza czas.

Właściwości nowych Persil Discs:
1) Odpowiednio dobrane enzymy wnikają głęboko w tkaninę, usuwając nawet najbardziej uporczywe plamy
2) Rozjaśniacz optyczny zapewniający ubraniom niepowtarzalny blask
3) Zoptymalizowana kompozycja zapachowa z długotrwałym efektem świeżości
4) Najlepsze efekty prania połączone z wyjątkową dbałością o tkaninę
5) Łatwość użycia i dozowania

Kapsułki do prania Persil Discs będą dostępne w dwóch wariantach: do prania białego oraz kolorowego. Cena: ok. 24,99 zł/22 szt.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane