Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 

Aktualności1

Kuchnia - trendy 2022

najmodniejsze kuchenne aranżacje w 2022 roku

Philips LatteGo – rewolucyjny sposób spieniania mleka
czwartek, 14 listopada 2019 08:38

Automatyczne ekspresy do kawy na ogół wyposażone są w karafkę do spieniania mleka lub systemy automatyczne z rurką, które pobierają mleko bezpośrednio z kartonu. Systemy te składają się zwykle z 4-9 części i nie zawsze łatwo je utrzymać w czystości, a aby je dokładnie wyczyścić należy je rozmontować i przepłukać pod bieżącą wodą. I dlatego nowy system Philips LatteGo jest tak rewolucyjny, gdyż czyszczenie urządzenia i systemu spieniania mleka jest zaskakująco proste.

 

Philips LatteGo System LatteGo składa się tylko z dwóch części i nie posiada żadnych rurek, dzięki czemu można go z łatwością rozłożyć i opłukać pod bieżącą wodą w zaledwie 15 sekund . LatteGo można wygodnie myć również w zmywarce. A jak działa LatteGo? Dwie części LatteGo połączone ze sobą tworzą kanał, którym pod wpływem podciśnienia wytwarzanego przez parę wodną mleko zasysane jest ku górze poprzez mały otwór na dole pojemnika. Powietrze, para i mleko wprawiane są w ruch obrotowy o wysokiej prędkości w okrągłej komorze tworząc gęstą, mleczna pianę. Co więcej, specjalna pokrywka pojemnika LatteGo sprawi, że przechowywanie mleka zarówno w lodówce, jak i poza nią będzie łatwe i wygodne.

 

Philips LatteGo Wszystkie nowe modele ekspresów do kawy Philips LatteGo pozwalają zaparzyć kawę o spersonalizowanych parametrach. Z kolei za sprawą opatentowanych, trwałych ceramicznych młynków ekspresy Philips pozwalają przygotować aż 20 tys. filiżanek najwyższej jakości kawy. Młynki mają aż 12 ustawień grubości mielenia ziaren. Dzięki ich regulacji możesz  otrzymać drobno zmielone ziarna, idealne do intensywnego espresso lub grubo mielone, do przygotowania kawy o delikatniejszym smaku. Możesz więc cieszyć się swoim ulubionym espresso, klasyczną czarną kawą (coffee), a przede wszystkim Americano, Cappuccino czy Latte Macchiato (w zależności od modelu).

 

Philips LatteGo Także czyszczenie i konserwacja ekspresów Philips z LatteGo jest prosta, dzięki innowacyjnemu systemowi spieniania mleka LatteGo oraz wyjmowanemu blokowi zaparzającemu, który można szybko opłukać pod bieżącą wodą, co zapewni czystość tej kluczowej części ekspresu. Z kolei wyjątkowa technologia zastosowana w filtrze wody AquaClean spowalnia proces gromadzenia się kamienia. Wymiana filtra zgodnie z zaleceniami urządzenia sprawi, że będziesz mógł delektować się świeżo zaparzoną kawą każdego dnia aż do 5000  filiżanek bez konieczności odkamieniania urządzenia. Jest to o tyle ważne, że parzenie kawy z wykorzystaniem wolnej od zanieczyszczeń wody znacząco wpływa na jej smak.

Do wyboru dostępnych jest kilkanaście ekspresów Philips LatteGo z różnym wykończeniem i w różnej kolorystyce. Rekomendowane ceny: od 2 019 zł do 3 139 zł.

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane