Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Domowa oaza
piątek, 24 kwietnia 2020 08:43

 

Trend domowej oazy w urządzaniu mieszkań pojawił się już kilka sezonów temu, ale obecnie szczególnie zyskał na znaczeniu. Lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem. Wraz ze stylistkami WestwingNow.pl wybraliśmy produkty i aranżacje, które pomogą stworzyć prywatną strefę relaksu.

 

Domowa oaza Psychologia koloru
Kreując domową oazę, pamiętaj o odpowiednim doborze barw. Jak podkreślają psycholodzy, mają one ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Na kolorystykę takiej aranżacji składa się biel, która łagodzi stres, brąz dający poczucie bezpieczeństwa oraz wyciszająca szarość. Te kolory stworzą spokojne, sprzyjające relaksowi wnętrze.

 

Domowa oaza Blisko natury
Przypomnij sobie, w jakim miejscu byłeś w pełni zrelaksowany. Nam na myśl przychodzi słoneczna plaża albo las, w którym unosi się zapach igliwia. Drewno, rattan i bawełna przeniosą do Twojego domu skrawek odprężającej natury. Otaczając się nimi, nawet w wielkim mieście, poczujesz się jak na łonie przyrody.

 

Domowa oaza

Piękno tkwi w prostocie
Moda na spokojne wnętrza wiąże się z popularnością filozofii mindfulness, która polega na trenowaniu wewnętrznej równowagi i umiejętności doceniania bieżącej chwili. W takiej aranżacji elementy wyposażenia powinny mieć proste, neutralne formy, które nie wywołują niepokoju. Tak jak meble, dekoracje i ceramika, które wybraliśmy razem ze stylistkami WestwingNow.pl!

 

Domowa oazaDomowa oazaDomowa oazaDomowa oazaDomowa oazaDomowa oazaDomowa oazaDomowa oazaDomowa oazaDomowa oazaDomowa oazaDomowa oazaDomowa oazaFot. materiały prasowe WestwingNow

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane