Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Westwing x Kera Till po raz drugi
czwartek, 27 sierpnia 2020 20:29

 

Kera Till pociągnięciem pędzla rysuje fantastyczny świat, w którym chcielibyśmy się znaleźć. Jej rysunki są takie, jak ona sama: ultrakobiece, otoczone pewną lekkością... i bardzo modne. Hermès, Ladurée, Chanel, Cartier i legendarny nowojorski hotel The Carlyle − wszyscy uwielbiają ilustracje tej dziewczyny z Monachium.

 

Westwing x Kera Till po raz drugiJej niepowtarzalne rysunki zdobią książki, plakaty filmowe, t-shirty, artykuły papiernicze... a teraz także poduszki i pościel dostępne na WestwingNow.pl. Projekty z ilustrowanymi rogalikami, tęczami, ustami i innymi motywami są świeże, pozytywne, a przede wszystkim: typowo w stylu Kery Till.

 

Westwing x Kera Till po raz drugiPoszewki na poduszki oraz pościele stworzone w ramach drugiej współpracy Westwing x Kera Till są  dostępne na WestwingNow.pl w cenach od 99,90 do 379,90 zł.

 

Westwing x Kera Till po raz drugi

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane