Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 

Aktualności1

Kuchnia - trendy 2022

najmodniejsze kuchenne aranżacje w 2022 roku

"Niezwykłe życie Timothy Greena" na DVD
poniedziałek, 14 stycznia 2013 13:16

Państwo Cindy (grana przez Jennifer Garner) i Jim (Joel Edgerton) Greenowie są szczęśliwym małżeństwem, żyjącym w małym, dotkniętym suszą miasteczku Stanleyville w Północnej Kalifornii. Ona pracuje w miejskim muzeum, on jest zatrudniony w lokalnej fabryce ołówków.

Do pełni spełnienia brakuje tylko jednego – dziecka. Cindy i Jim o potomka starają się nieskutecznie już od dłuższego czasu. Wizyta u specjalisty ścina bohaterów z nóg: diagnoza, bezpłodność. Pewnego dnia małżeństwo postanawia spisać na kartce cechy oraz wydarzenia z życia ich idealnego dziecka. Notkę umieszczają w pudełku, które z kolei zakopują w swoim ogródku. Niedługo potem w domu Greenów pojawia się tajemniczy gość. Jest nim 10-letni chłopiec, który twierdzi, że Cindy i Jim są jego rodzicami. Po odnalezieniu rozbitego na kawałki pudełka wokół wielkiej dziury w ogródku, a także po odnalezieniu pokrytego błotem chłopca o imieniu Timothy, para uświadamia sobie, że jest to właśnie ich wymarzone dziecko. Jakby cudów było mało, okazuje się, że na nodze… rosną mu liście! Następnego dnia na familijnym pikniku, Timothy zostaje przedstawiony pozostałym członkom rodziny: Brendzie Best (Rosemarie DeWitt), nadętej siostrze Cindy; Jamesowi Green Sr. (David Morse), ojcu Jima; oraz Mel (Lois Smith) i Bubowi (M. Emmet Walsh), cioci i wujkowi Cindy. Greenowie zabierają chłopca do pracowni przyjaciela, który jest miejskim botanikiem, gdzie dowiadują się, że liści z nogi Timothy’ego nie można usunąć. 10-latek zaczyna chodzić do szkoły, w której poznaje Joni Jerome (Odeya Rush). Między młodymi od razu rodzi się wzajemne uczucie. W tym samym czasie fabryka ołówków, gdzie pracuje Jim, zaczyna zwalniać pracowników. Timothy nakłania Greenów do zaprojektowania prototypu nowego ołówka, by utrzymać przedsiębiorstwo rentownym. Rodzice nie zdają sobie jednak sprawy, że za każdym razem, kiedy chłopiec wypełnia którąś z cech, zapisanych na kartce, jeden liść spada z jego nogi…

"Niezwykłe życie Timothy Greena" to wzruszająca opowieść o magicznym chłopcu, którego osobowość i dziecięce spojrzenie na świat odmienią życie każdego mieszkańca małego miasteczka. Młody Timothy, zupełnie jak Mały Książę, nauczy nas wiele o byciu rodzicem, wychowywaniu dzieci i podejściu do ważnych spraw. Wyreżyserowana przez Petera Hedgesa produkcja wytwórni Walt Disney Pictures weszła do kin 15 sierpnia 2012 roku, a już od 18 stycznia br. będzie dostępna na DVD.

Dziwne życie Timothy Greena to również świetna obsada. Reżyserem i scenarzystą filmu jest nominowany do Oscara® za film „Co gryzie Gilberta Grape’a” Peter Hedges. W rolach głównych wystąpiła zdobywczyni Złotego Globu® Jennifer Garner, zdobywczyni Oscara® Dianne Wiest oraz  Joel Edgerton (Coś, Gwiezdne Wojny Atak Klonów, Król Artur). W roli tytułowej wystąpił utalentowany CJ Adams.

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane