Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 

Aktualności1

Kuchnia - trendy 2022

najmodniejsze kuchenne aranżacje w 2022 roku

„Avatar” w sali Škoda 4DX™
środa, 16 października 2013 12:08

Tylko przez tydzień – od 25 do 31 października – w Cinema City Arkadia odbędą się specjalne pokazy kultowego filmu „Avatar” w formacie 4DX. Doskonałe dzieło Jamesa Camerona wkroczy na wielki ekran sali Škoda 4DX™ z dodatkowymi 24 efektami specjalnymi. Bilety można kupić już dziś - on-line na stronie www.cinema-city.pl/4dx, www.cinema-city.pl i w kasie kina Cinema City Arkadia.

 

„Avatar” w sali Škoda 4DX™„Pomysł powstania filmu „Avatar” pojawił się już w latach 90., jednak James Cameron uważał, że ówczesna technika nie pozwoli na realizację jego zamysłów. Dziś niezwykła technologia 4DX przeniesie widza w sam środek filmowej akcji. Ruchome fotele, krystalicznie czysty obraz oraz zaskakujące efekty specjalne – m.in. wiatr, deszcz i zapach – sali Škoda 4DX™ zagwarantują widzom emocje na najwyższym poziomie!” – zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane