Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 

Aktualności1

Kuchnia - trendy 2022

najmodniejsze kuchenne aranżacje w 2022 roku

Specjalny pokaz filmu “Mój biegun” i spotkanie z Janem Melą
wtorek, 05 listopada 2013 17:42

Specjalny pokaz filmu “Mój biegun” i spotkanie z Janem MeląJak zwyciężyć własne słabości oraz lęki i pokazać całemu światu, że nie ma rzeczy niemożliwych? Odpowiedź na to pytanie zna Jan Mela – najmłodszy w historii zdobywca dwóch biegunów, a zarazem pierwsza niepełnosprawna osoba, która dokonała takiego wyczynu.

 

Już w najbliższą środę, 6 listopada o godzinie 19:00, Cinema City Bydgoszcz zaprasza na wyjątkowe spotkanie z Janem Melą i Maciejem Musiałem – odtwórcą głównej roli w filmie „Mój biegun” oraz specjalny pokaz filmu.

„Mój biegun” to film o triumfie ducha i niesamowitej odwadze. To również historia rodziny, która musi na nowo odnaleźć w sobie wiarę i miłość oraz historia chłopca, który walcząc o powrót do normalnego życia, odnajduje w sobie siłę charakteru obcą niejednemu dorosłemu. Jan Mela – czternastolatek, który pokazał, że bolesne wydarzenia można przekuć w zwycięstwo. Wystarczy bardzo mocno chcieć! Każdy z nas może zdobyć „swój” biegun.

Bilety na specjalny pokaz filmu „Mój biegun” – 6 listopada, godzina 19:00 – można kupić w kasach biletowych Cinema City Bydgoszcz oraz na stronie cinema-city.pl.

 

Komentarze 

 
# izuchna 2013-11-05 20:12
Szkoda, że tylko w Bydgoszczy...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane