Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
„Hobbit: Pustkowie Smauga” przedpremierowo w kinach IMAX
wtorek, 10 grudnia 2013 12:16

„Hobbit: Pustkowie Smauga”Wielkimi krokami zbliża się jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku – „Hobbit: Pustkowie Smauga”! Specjalnie dla fanów Tolkiena, sieć wielkoformatowych kin IMAX przygotowała niespodziankę.

 

Drugą część przygód dzielnej kompanii będzie można zobaczyć w 3D na gigantycznych ekranach IMAX podczas specjalnych, przedpremierowych pokazów już od 25 grudnia. Bilety można kupić od 6 grudnia na cinema-city.pl, a także bezpośrednio w kasach kin IMAX.

Odwieczna walka dobra ze złem, oszałamiające sceny batalistyczne, doborowa obsada i fascynująca fabuła w mistrzowskiej wersji 3D – to wszystko czekać będzie na widzów kin IMAX na przedpremierowych pokazach „Hobbit: Pustkowie Smauga”. Technologia wykorzystana w IMAX oraz największe ekrany w Polsce – mierzące aż 14 metrów wysokości i 24 metrów szerokości – zagwarantują widzom niesamowite emocje i niezapomniane wrażenia. Wysoka jakość IMAX gwarantuje nieprawdopodobną jakość krystalicznie idealnego obrazu, dzięki której kinomaniacy mogą zobaczyć jeszcze więcej – o ponad 26% większy obraz niż w standardowym kinie. Widzowie będą pod wrażeniem również doskonałego nagłośnienia, które podkreśli realizm odtwarzanych scen.

W regularnym repertuarze Cinema City oraz IMAX film „Hobbit: Pustkowie Smauga” będzie można oglądać od 27 grudnia.

 

 

 

 

 

 

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane