Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Aktorska śmietanka na ekranach kin sieci Multikino
piątek, 28 lutego 2014 11:29

Już dziś w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo thriller „Non-Stop” z Liamem Neesonem, dramat wojenny „Obrońcy skarbów” z Georgem Clooney’em i Mattem Damonem, komedię romantyczną „Ten niezręczny moment” z Zakiem Efronem oraz komediodramat muzyczny „Co jest grane, Davis?” braci Coen z Carey Mulligan.

 

Aktorska śmietanka na ekranach kin sieci MultikinoLiam Neeson udowadniał w obu częściach „Uprowadzonej”, że za rodzinę odda ostatnią kroplę krwi. Teraz będzie musiał walczyć o... siebie. Trzynaście tysięcy metrów nad ziemią - w thrillerze „Non-Stop” Jaume Collet-Serry, reżysera „Tożsamości”. Agent federalny Bill Marks ma za zadanie bronić bezpieczeństwa pasażerów linii lotniczych. Nie znosi latać, a swoją pracę traktuje jako zło konieczne. Ale dzisiejszy lot będzie daleki od rutyny. Chwilę po starcie na szyfrowany telefon bohatera przychodzi wiadomość z żądaniem 150 milionów dolarów okupu. W przypadku odmowy co dwadzieścia minut ginąć będzie kolejny pasażer. Wkrótce okaże się jednak, że przestępcom nie chodzi o pieniądze. Stawka jest znacznie wyższa. 13 000 metrów nad Atlantykiem, w pędzącej z prędkością 800 km/h maszynie rozpoczyna się gra o życie 146 podróżnych. Jeden z nich jest nieuchwytnym zabójcą... 

„Obrońcy skarbów” to ekranizacja bestsellerowej książki Roberta M. Edsela, wyreżyserowana przez George’a Clooneya. II wojna światowa. Na polecenie Hitlera naziści grabią największe dzieła sztuki, wśród nich arcydzieła Michała Anioła i Leonarda da Vinci. Dekretem prezydenta Stanów Zjednoczonych kilku skromnych historyków musi przekształcić się w grupę agentów do zadań specjalnych i na własną rękę odnaleźć i ocalić zrabowane skarby kultury. Bohaterowie porzucają wszystko, czym do tej pory żyli I trafiają w wir działań wojennych. W filmie wystąpiła aktorska śmietanka Hollywood, m.in: nagrodzeni Oscarem George Clooney („Spadkobiercy”), Cate Blanchett („Aviator”), Matt Damon („Tożsamość Bourne’a”) i Jean Dujardin („Artysta”), nominowany do Oscara Bill Murray („Między słowami”), zdobywca Złotego Globu John Goodman („Operacja Argo”) oraz nominowany do Oscara Bob Balaban („Gosford Park”).

 

Aktorska śmietanka na ekranach kin sieci MultikinoPrędzej czy później każda dziewczyna zada swojemu chłopakowi kłopotliwe pytanie „I co dalej?”. Potem jest już tylko gorzej. A tak przynajmniej myślą Jason (Zac Efron - „Szczęściarz”), Daniel (Miles Teller – „Projekt X”) i Mikey (Michael B. Jordan – Fruitvale Station”) - trzech kumpli, którzy na własnej skórze przekonali się, że związki na dłuższą metę nie są dla nich. Mikey’ego rzuca Vera, Jason po raz kolejny słyszy od swojej dziewczyny, że jest niedojrzały, a Daniela przeraża wizja nudnego życia u boku ukochanej. Przyjaciele zawierają pakt: będą imprezować i podrywać laski, ale żaden z nich nie zaangażuje się na poważnie. Czy uda im się wytrwać? „Ten niezręczny moment” wyreżyserował oraz napisał do niego scenariusz Tom Gormican, współproducent „Movie 43”. 

Przenoszący się z jednej kanapy na drugą, z podrzędnego nowojorskiego baru do kolejnego, muzyk Davis (Oscar Isaac), próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie, a także wciąż uciekającego mu kota. Po drodze marzy o zrobieniu wielkiej kariery muzycznej. Gra co prawda z Jimem Berkeyem (Justinem Timberlake), ale nie da się ukryć, że muzycy mijają się w doborze repertuaru. Davis na pewno nie jest mistrzem w podejmowaniu właściwych decyzji. Nieustająco zostawia i zabiera rzeczy od dziewczyny przyjaciela, z którą sam miał romans (Carey Mulligan). Ich dialogi skrzące od ciętych ripost zapewne przejdą do zbioru najlepszych tekstów braci Coen. Pełna czarnego humoru komedia „Co jest grane, Davis?” jest „wybornie napisana, wyśmienicie zagrana, olśniewająco sfilmowana” (The Guardian), a wielbiciele duetu reżyserskiego z przyjemnością odnajdą w nim nawiązania do poprzednich filmów.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane