Klienci

Aktualności2

Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i lato

Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i latoWraz z nastaniem wiosny w perfumeriach pojawiły się nowości zapachowe idealne na tę porę roku. Przedstawiamy Wam najpiękniejsze naszym zdaniem kompozycje.

 
Limitowana kolekcja Industriell od Ikea

Limitowana kolekcja Industriell od IkeaIndustriell to seria będąca owocem współpracy IKEA z holenderskim projektantem Pietem Hein Eekiem. Kolekcja obejmuje szeroki wybór produktów - od drewnianych mebli i oświetlenia, po akcesoria.

 
„Jurassic World" dostępny w serwisie VOD-CHILI
środa, 04 listopada 2015 11:01

Polska premiera kinowa „Jurassic World" miała miejsce zaledwie w czerwcu, lecz jeśli ktoś nie zdążył obejrzeć filmu, gdy wyświetlany był na dużym ekranie, może go teraz zakupić lub wypożyczyć w serwisie VOD-CHILI. Widzowie mogą także obejrzeć w serwisie trzy wcześniejsze części przygodowej serii science fiction. Każdy tytuł („Park Jurajski", „Zaginiony świat: Jurassic Park" i „Park Jurajski 3") jest dostępny od 3,90 zł. To doskonała rozrywka dla całej rodziny i okazja, aby wspólnie spędzić czas podczas jesiennych wieczorów, oglądając znakomite filmy za rozsądną cenę.

 

„Jurassic World" dostępny w serwisie VOD-CHILI22 lat po nakręceniu „Parku Jurajskiego" najnowsza odsłona „Jurajskiej" serii, czyli „Jurassic World" zabiera widzów na wyspę IslaNublar, gdzie w parku rozrywki Jurassic World odwiedzający go mogą poczuć dreszcz emocji, widząc prawdziwe dinozaury na żywo. Jednak  wśród parkowych atrakcji czai się także coś strasznego - genetycznie zmodyfikowany dinozaur z dzikimi zdolnościami. Gdy wielki potwór ucieka, na wyspie wybucha panika. Teraz ocelenie wszystkich od ataku prehistorycznych potworów zależy odOwena (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard).

Do tej pory„Jurassic World" na całym świecie zarobił 1,552 miliarda dolarów, dzięki czemu stał się jednym z trzech najbardziej dochodowych filmów na świecie. „Park Jurajski", „Zaginiony świat:Jurassic Park" i „Jurassic Park 3" są teraz dostępne w ofercie serwisu VOD CHILI od 3,90 zł. Fani przygód i science fiction w żadnym razie nie powinni przegapić tych tytułów! (https://pl.chili.tv/cinema/showcase/254)

Korzystanie z serwisu VOD-CHILI jest bardzo wygodne i opłacalne dla wszystkich kinomaniaków. Przede wszystkim, serwis oferuje wiele hitów, które jeszcze niedawno miały swoje premiery w kinie. Ponadto serwis VOD-CHILI jest dostępny bez abonamentu, a filmy można oglądać na urządzeniach podłączonych do internetu - telewizorach Smart, PC, Mac, smartfonach, tabletach i Xbox 360. Filmy można również pobrać i zapisać, co umożliwi oglądanie ich bez dostępu do sieci (offline). Większość filmów dostępnych w jakości HD i HD+. Usługa serwisu VOD-CHILI jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą oglądać filmy, które kochają, które przegapili w kinie, a także te, których nie mogą zapomnieć i do których lubią wracać. Ceny wypożyczenia „Jurassic World" zaczynają się już od 6,90 zł, a zakupu od 59,90 zł (https://pl.chili.tv/cinema/movie/FW03619)

 
Reklama
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Maseczka Oczyszczająco -Detoksykująca
    Eveline Cosmetics
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane