Klienci

Aktualności2

Jesienne nastroje w home&you

Jesienne nastroje w home&youZobaczcie jesienne propozycje stylistów home&you, którzy – jakby przewidując pochmurną aurę – rekomendują aranżacje pełne rozweselającej zieleni i subtelnej koronki.

 
Pokaz kolekcji Wrangler i Lee AW '17

Pokaz jesienno-zimowych kolekcji Wrangler i LeeDwie legendarne marki odzieżowe Wrangler i Lee zaprezentowały swoje najnowsze kolekcje na sezon jesień-zima 2017/18 w specjalnie zaaranżowanych na tę okazję showroomach w Warszawie.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Konkurs z Moodo - wyniki
środa, 24 maja 2017 08:59

Laureatkami konkursu zostały:

 

Alicja Ilasz
Martyna Tarnawczyk
Zofia  Szyputa

 

Chcesz uzupełnić swoją letnią garderobę? Weź udział w naszym konkursie! Napisz, co zabrałabyś ze sobą na wakacyjny wyjazd. Spójrz do e-sklepu www.moodo.pl wybierz minimum jedną rzecz i uzasadnij swój wybór. Następnie wyślij odpowiedź wraz ze swoimi danymi (imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania oraz numerem telefonu kontaktowego) na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W tytule maila wpisz: Konkurs z Moodo. Autorów 3 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy kartami podarunkowymi na zakupy w sklepach stacjonarnych Moodo, każda o wartości 200 zł. Konkurs trwa od 24 maja do 30 maja 2017 r. do końca dnia.

 

Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

 

 
Reklama
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
  • Follow The Sun Collection - nowa kolekcja Bobbi Brown
    Bobbi Brown
  • Eveline Cosmetics Expert C
    Eveline Cosmetics Expert C™
Reklama

Ostatnio komentowane