Klienci

Aktualności2

Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i lato

Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i latoWraz z nastaniem wiosny w perfumeriach pojawiły się nowości zapachowe idealne na tę porę roku. Przedstawiamy Wam najpiękniejsze naszym zdaniem kompozycje.

 
Limitowana kolekcja Industriell od Ikea

Limitowana kolekcja Industriell od IkeaIndustriell to seria będąca owocem współpracy IKEA z holenderskim projektantem Pietem Hein Eekiem. Kolekcja obejmuje szeroki wybór produktów - od drewnianych mebli i oświetlenia, po akcesoria.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Konkurs z Moodo - wyniki
środa, 24 maja 2017 08:59

Laureatkami konkursu zostały:

 

Alicja Ilasz
Martyna Tarnawczyk
Zofia  Szyputa

 

Chcesz uzupełnić swoją letnią garderobę? Weź udział w naszym konkursie! Napisz, co zabrałabyś ze sobą na wakacyjny wyjazd. Spójrz do e-sklepu www.moodo.pl wybierz minimum jedną rzecz i uzasadnij swój wybór. Następnie wyślij odpowiedź wraz ze swoimi danymi (imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania oraz numerem telefonu kontaktowego) na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W tytule maila wpisz: Konkurs z Moodo. Autorów 3 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy kartami podarunkowymi na zakupy w sklepach stacjonarnych Moodo, każda o wartości 200 zł. Konkurs trwa od 24 maja do 30 maja 2017 r. do końca dnia.

 

Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

 

 
Reklama
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Maseczka Oczyszczająco -Detoksykująca
    Eveline Cosmetics
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane