Klienci

Aktualności2

Kolekcja Colourful Life od Villeroy & Boch

Colourful Life od Villeroy & BochZielone jabłko orzeźwi, cytryna pobudzi, jagoda ożywi, a błękit, beż i szarość zrelaksują. To kolory nowej kolekcji Colourful Life od Villeroy & Boch, które mają w sobie energetyczny potencjał.

 
Nowa kolekcja fitness od Decathlon

Energy - nowa kolekcja fitness od Decathlon

Czerpiąc inspiracje z sal fitness z całego świata, Decathlon stworzył kolekcję Energy, która łączy techniczność oraz najwyższą jakość materiałów z kobiecym designem, różnorodnością wzorów i fasonów.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Konkurs z Moodo - wyniki
środa, 24 maja 2017 08:59

Laureatkami konkursu zostały:

 

Alicja Ilasz
Martyna Tarnawczyk
Zofia  Szyputa

 

Chcesz uzupełnić swoją letnią garderobę? Weź udział w naszym konkursie! Napisz, co zabrałabyś ze sobą na wakacyjny wyjazd. Spójrz do e-sklepu www.moodo.pl wybierz minimum jedną rzecz i uzasadnij swój wybór. Następnie wyślij odpowiedź wraz ze swoimi danymi (imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania oraz numerem telefonu kontaktowego) na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W tytule maila wpisz: Konkurs z Moodo. Autorów 3 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy kartami podarunkowymi na zakupy w sklepach stacjonarnych Moodo, każda o wartości 200 zł. Konkurs trwa od 24 maja do 30 maja 2017 r. do końca dnia.

 

Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

 

 
Reklama
  • Follow The Sun Collection - nowa kolekcja Bobbi Brown
    Bobbi Brown
  • Toms + Wildaid
    Toms + Wildaid
  • Eveline Cosmetics Expert C
    Eveline Cosmetics Expert C™
Reklama

Ostatnio komentowane