Klienci

Aktualności2

Jak zaplanować wyjazd na narty

Jak i gdzie zaplanować wyjazd na nartyMarzy Ci się białe szaleństwo na stoku, ale jeszcze nie masz żadnych planów? eSky przygotował krótki poradnik, dokąd najlepiej wybrać się na narty oraz jak szybko i łatwo zorganizować taki wyjazd.

 
Najpiękniejsze nowości zapachowe

Najpiękniejsze nowości zapachowePrzedstawiamy Wam najpiękniejsze naszym zdaniem nowości zapachowe. Na pewno każda z Was wybierze coś dla siebie. Wszystkie znajdziecie w perfumeriach Sephora.

 
Konkurs z Moodo - wyniki
środa, 24 maja 2017 08:59

Laureatkami konkursu zostały:

 

Alicja Ilasz
Martyna Tarnawczyk
Zofia  Szyputa

 

Chcesz uzupełnić swoją letnią garderobę? Weź udział w naszym konkursie! Napisz, co zabrałabyś ze sobą na wakacyjny wyjazd. Spójrz do e-sklepu www.moodo.pl wybierz minimum jedną rzecz i uzasadnij swój wybór. Następnie wyślij odpowiedź wraz ze swoimi danymi (imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania oraz numerem telefonu kontaktowego) na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W tytule maila wpisz: Konkurs z Moodo. Autorów 3 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy kartami podarunkowymi na zakupy w sklepach stacjonarnych Moodo, każda o wartości 200 zł. Konkurs trwa od 24 maja do 30 maja 2017 r. do końca dnia.

 

Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

 

 
Reklama
  • Sephora Winter Wonderland
    Sephora Winter Wonderland
  • Maseczka Oczyszczająco -Detoksykująca
    Eveline Cosmetics
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane