Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Nowa pizza w Pizza Hut
środa, 24 listopada 2010 22:27

Od listopada w restauracjach Pizza Hut króluje pizza CHEESY BITES.

To całkowicie nowa pizza z brzegami zakończonymi apetycznymi porcjami sera zapieczonego w cieście. Szczególnie polecana jest na długie jesienno-zimowe wieczory spędzane z bliską osobą lub grupą znajomych. Wspólne odrywanie serowych kęsów z brzegu pizzy to kolejna okazja na kulinarne doświadczenia w gronie najbliższych serwowana przez Pizza Hut.

Pizza CHEESY BITES jest dostępna w niemal wszystkich smakach oferowanych w menu Pizza Hut. Do każdej pizzy tego rodzaju podawany jest sos pomidorowy, który doskonale podkreśla smak „serowych kęsów”. Na specjalne życzenie kelner może podać także inny sos (np. czosnkowy lub BBQ) dostępny z restauracjach sieci.

„CHEESY BITES to nie tylko świetna okazja do wyjścia ze znajomymi, ale także na randkę czy spotkanie z przyjacielem, pizza ma bowiem idealną wielkość do zjedzenia we dwoje. Właśnie z myślą o takich okazjach wprowadziliśmy zestaw składający się z pizzy CHEESY BITES o dowolnym smaku oraz dwóch napojów w cenie zaledwie 39 zł.” – dodała Anna Aftowicz.

Oferta CHEESY BITES jest dostępna w restauracjach Pizza Hut od 2 listopada br. do
17 stycznia 2011 r. Pizza z „serowymi kęsami” podawana jest w jednym rozmiarze,
a jej cena waha się między 30 a 35 zł w zależności o wybranego smaku.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane