Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Masa krówkowa o smaku kakaowym
poniedziałek, 29 listopada 2010 15:21

Pyszny składnik deserów popularny na całym świecie pod takimi nazwami jak: kajmak, karmel, Confiture de Lait, Dulce de Leche.

Masa krówkowa Bakalland o smaku kakaowym nie zawiera konserwantów, stanowiąc zdrowy i niezastąpiony dodatek do ciast i deserów.
Jest pakowana w wygodne puszki (400 g), z systemem otwierania easy open. Aksamitna konsystencja pozwala na różnorodne zastosowanie – od nadzienia do ciast, wafli, babeczek czy rogalików, po kusząco smaczny dodatek do lodów czy legumin. Po otwarciu jest od razu gotowa do użycia – nie wymaga kilkugodzinnego gotowania, co na pewno ucieszy nie jedną gospodynię.
Cena: ok. 5 zł

 

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane